Najważniejsze walory naszej firmy

Ludzie coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, jak znakomitym materiałem konstrukcyjnym jest drewno. To fakt – trzeba jednak zdecydować się wyłącznie na porządne komponenty. Na przykład takie, które są oferowane przez naszą firmę. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na nasz temat? W takim razie zapraszamy do lektury!

Długa obecność w branży

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że warto decydować się jedynie na takich specjalistów, którzy pracują w tej branży od lat. Dlaczego to dobre rozwiązanie? Takie firmy są w stanie dostosowywać się do wciąż zmieniających się potrzeb Klientów, które są tak naprawdę rok po roku kalendarzowym coraz większe. Ludzie mają coraz bardziej restrykcyjne wymagania. Jeśli za coś płacą, to chcą otrzymać produkt jedynie najwyższej możliwej jakości. Doskonale rozumiemy ten punkt widzenia. Dla nas Klient zawsze jest zatem na jego miejscu. Jego potrzeby i wymagania są pieczołowicie analizowane, a potem spełniane. Mamy od tego bardzo wykwalifikowany personel, który już od wielu lat działa w tej właśnie branży. Wszystkie zatrudnione osoby to fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Już teraz mają bardzo dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej, aczkolwiek nie zamierzają na tym w ogóle poprzestawać… Zależy im na rozwoju. Nasza firma jest też w posiadaniu dobrej klasy maszyn i pojazdów. To wszystko pozwala nam zaś zaoferować Ci usługi jedynie najwyższej możliwej jakości.

Tylko najwyższej klasy drewno

Co można od nas swobodnie i szybko kupić? To najwyższej klasy drewno świerkowe typu skandynawskiego. Zanim jednak przejdziemy do omawiania jego właściwości, chcemy Ci opowiedzieć, jak to wszystko się rozpoczyna. Aby zaoferować porządne materiały, na samym początku musimy bowiem kupić drewno od sprawdzonych dostawców. Takich, którzy też mają doświadczenie i pozytywne opinie – zresztą tak samo, jak my. Potem zakupione surowce są poddawane procesowi suszenia. Wykorzystujemy tutaj dobrej jakości maszyny. Dokładamy wszelkich starań, by drewno miało wilgotność w granicach 18%. Wtedy bowiem cechuje się najlepszymi właściwościami. Nie tylko estetycznymi, ale przede wszystkim fizycznymi. Drewno świerkowe jest wyjątkowo odporne. Choćby pod kątem chemicznym, dlatego niestraszny mu niesprzyjający mikroklimat. Jest też elastyczne i wytrzymałe. Dużo bardziej niż inne elementy tego typu…

Uniwersalna oferta pod kątem kubatury 

Oferowane przez nas drewno może być z powodzeniem użyte do realizowania rozmaitych konstrukcji. Jakich? To między innymi domy, dachy, stropy, czy ściany… Sprzedajemy materiały o rozmaitych gabarytach (wykonujemy też pewne czynności, jeśli Klientowi zależy na dłuższych albo krótszych kawałkach). W ofercie mamy również drewno KVH – o długości 13 m, a także o wymiarach 140 mm x 140 mm. Warto podkreślić, że świadczymy usługi transportowe po całej Polsce! Zadzwoń i napisz, gdzie potrzebne jest Ci drewno, a my zajmiemy się całą resztą! Gwarantujemy profesjonalne usługi i atrakcyjne ceny. Chcemy zaznaczyć, że tylko u nas możesz kupić naprawdę dobrej jakości materiały konstrukcyjne.

Zapraszamy do kontaktu