Sprzedaż drewna do budowy domów Drewno konstrukcyjne Dolnośląskie. Drewno konstrukcyjne klejone w Dolnośląskiem cennik.

Drewno konstrukcyjne Dolnośląskie

Jeżeli interesuje Cię zakup drewna konstrukcyjnego na budowę domu czy konstrukcji drewnianych, to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy wstanie dostarczyć każdą ilość drewna.

telefon : +48 695-944-306

adres e-mail: info@drewnokonstrukcyjnec24.pl

Las to miejsce pełne piękna i energii, jest ponadczasowe, ale ciągle się zmienia. Bogate zasoby drewna dają ludziom komfort, ciepło i przyjazność dla środowiska, poprawiają, jakość życia współczesnych ludzi i rewitalizują domy. Ale drzewo to nie tylko jeden z najstarszych materiałów budowlanych, jest najbardziej praktyczne i odpowiednie w nowoczesnym świecie. Nasza firma zajmuje się sprzedażą drewna świerkowego skandynawskiego wysuszonego do wilgotności około 18%, dzięki temu możemy Państwu zapewnić materiał, który nie jest podatny wypaczenia i skurcze. Zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają dużą wiedzę na temat obróbki drewna, dlatego oferujemy tylko wysokiej jakości produkty.

Dlaczego drewno skandynawskie świerkowe?

Oferta naszej firmy zawiera drewno świerkowe, które jest odpowiednie do budowy domów i konstrukcji dachu, stropów i ścian. Sprzedawane przez nas suszone i strugane drewno iglaste, posiada doskonałe właściwości fizyczne, dzięki czemu jest najchętniej wykorzystywane do budowy domów o konstrukcji szkieletowej.Taka metoda przygotowania drewna powoduje, że wykonane z niego elementy utrzymują założony kształt i wymiary. Wszyscy pracownicy naszej firmy są ekspertami w dziedzinie drewna a osiągnęli swój kunszt dzięki zrozumieniu lasu i miłość do niego.

Materiały pozyskujemy tylko od dostawców z certyfikatem CE, wybieramy najlepsze drewno, które dzięki przechodzenia naturalnych procesów poprawia ich, jakość. Oferowane przez nas produkty stają się mocniejsze, piękniejsze i bardziej trwałe. Nie ma lepszej kontroli, jakości, niż próba deszczu, wiatru, mrozu i śniegu to prawdziwy test siły samej natury. Wielu współczesnych architektów tak jak my ceni odnawialne źródła leśne i wierzy, że życie w otoczeniu naturalne materiałów oznacza życie zdrowsze. Doceniamy piękno drzewa, które jest miłe w dotyku, we wszystkim, co robimy, staramy się ponownie połączyć człowieka i las. Na Państwa życzenie możemy dociąć drewno według wymagań i dowieść we wskazane miejsce.

Drewno klasy C24 DolnośląskieSprzedaż drewna świerkowego skandynawskiego

W ofercie naszej firmy znajduje się duży zakres wymiarów elementów świerkowego drewna konstrukcyjnego certyfikowanego w klasie C24. Sprzedawane przez nas produkty dostępne są w magazynie znajdującym się na Dolnym Śląsku. Dysponujemy własnym transportem, dowieziemy zamówiony przez Państwa towar pod uzgodniony adres i rozładujemy. Usługa może również obejmować docięcie zamówionego drewna na potrzebny wymiar albo połączenie elementów innowacyjnymi łączeniami konstrukcji drewnianych tzn. płytek kolczastych.

Decyzja o wykorzystaniu do budowy domu suszonego i struganego drewna iglastego C24 pozwoli Państwu uniknąć tak poważnych problemów jak grzyb lub pleśń, które często są obecne na mokrej tarcicy. Drewno świerkowe skandynawskie w klasa wg. EN 338 posiada doskonałe parametry wytrzymałościowe i ułatwia pracę. Nasza oferta obejmuje także drewno konstrukcyjne KVH o długości 13m o wymiarach 140mm x 140mm, idealne do wykonywania wszelkich konstrukcji budowlanych.

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Dolnośląskie drewno konstrukcyjne klejone Dolnośląskie wiązary kratowe w Dolnośląskiem

Drewno konstrukcyjne Dolnośląskie ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 36

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU