Sprzedaż drewna do budowy domów Drewno konstrukcyjne Gdańsk. Drewno konstrukcyjne klejone w Gdańsku cennik.

Drewno konstrukcyjne Gdańsk

Jeżeli interesuje Cię zakup drewna konstrukcyjnego na budowę domu czy konstrukcji drewnianych, to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy wstanie dostarczyć każdą ilość drewna.

telefon : +48 695-944-306

adres e-mail: info@drewnokonstrukcyjnec24.pl

Masz zamiar kupić – całkiem niedługo, bo za kilka, czy kilkanaście dni – dobrej jakości drewno konstrukcyjne do budowy domu? Z tego powodu nie brakuje Ci dylematów? Nie wiesz bowiem, kogo tutaj warto wybrać? Dlaczego nasza firma to będzie jak najbardziej słuszna droga, która doprowadzi Cię do posiadania najlepszych materiałów konstrukcyjnych?

Nie brakuje nam doświadczenia

drewno konstrukcyjne klejone GdańskBez wątpienia warto decydować się tylko na takie firmy, które mają w tej branży doświadczenie. Chcemy zaznaczyć, że już od lata operujemy zaś w tej kategorii. Doświadczenie to jednak nie jedyny nasz znak rozpoznawczy. Nasza firma to naprawdę bardzo wykwalifikowany personel. Starannie dobieramy pracowników. Dzięki temu na każdym stanowisku są po prostu sprawdzone osoby. Czym cechują się nasi specjaliści? Na temat tej branży wiedzą dosłownie wszystko. Dodatkowo kwalifikacje są systematycznie poprawiane. Chcemy zauważyć, że jesteśmy nie tylko fachowcami od tej specjalizacji, ale mamy też inne, równie ważne, cechy. Jakie? To między innymi terminowość, dokładność, punktualność itp. Na skutek tego współpraca z nami to po prostu prawdziwa przyjemność. Co jeszcze cechuje naszą firmę? To bardzo dobrze wyposażony park maszynowy. Używane przez nas urządzenia – do suszenia i cięcia drewna – zapewniają jakość w najlepszym tego słowa znaczeniu. Nasza firma jest też w posiadaniu odpowiednich pojazdów do wykonywania transportu.

Co możemy Ci zaproponować?

Współpracujemy z odpowiednimi dostawcami. Takimi, którzy są w posiadaniu certyfikatów CE. Na skutek tego mamy pewność, że surowiec jest najwyższej możliwej jakości. Potem zakupione elementy są poddawane specjalistycznym obróbkom. Takim, jak na przykład suszenie. Chcemy, aby drewno miało bowiem poziom wilgotności wynoszący mniej więcej 18%. Dzięki temu świerk skandynawski, który jest przez nas oferowany, cechuje się najlepszymi właściwościami. Na początek chcielibyśmy zauważyć, że to drewno jest wyjątkowo uniwersalne. Wszak ten materiał konstrukcyjny może być z powodzeniem użyty do tworzenia konstrukcji całych domów. Okazuje się, że nie tylko. Dodatkowo ten komponent świetnie sprawdza się w przypadku konstrukcji ścian, stropów, a także dachów. Czym poza tym cechuje się ten materiał? Jest bardzo odporny, solidny i wytrzymały. Na przykład pod kątem wilgoci, czy niekorzystnego mikroklimatu. To zatem znakomite rozwiązanie pod kątem konstrukcyjnym…

Duży wybór pod kątem rozmiarów materiałów konstrukcyjnych

Dlaczego jeszcze nasza firma jest tak popularna? Choćby z tego względu, że Klienci mogą zdecydować się na urozmaicony asortyment. Do wyboru są zatem drewna o różnych gabarytach. To nie wszystko. Wszak sprzedajemy też drewno KVH o długości 13 m o wymiarach 140 mm x 140 mm. Interesują Cię nieco inne wymiary? Docinamy drewno do optymalnej długości. Możemy też połączyć elementy – przy pomocy płytek kolczastych. Tak, aby uzyskać nieco większe, niż standardowe, gabaryty. Warto podkreślić, że wykonujemy profesjonalnie usługi transportowe po całej Polsce. 

 

Tagi : drewno konstrukcyjne klejone Gdańsk drewno konstrukcyjne w Gdańsku wiązary kratowe w Gdańsku 

Drewno konstrukcyjne Gdańsk ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 136

Zapraszamy do kontaktu