Sprzedaż drewna do budowy domów Drewno konstrukcyjne Katowice. Drewno konstrukcyjne klejone w Katowice cennik.

Drewno konstrukcyjne Katowice

Jeżeli interesuje Cię zakup drewna konstrukcyjnego na budowę domu czy konstrukcji drewnianych, to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy wstanie dostarczyć każdą ilość drewna na terenie Katowic i w okolicach miasta Katowice.

telefon : +48 695-944-306

adres e-mail: info@drewnokonstrukcyjnec24.pl

Obecnie coraz więcej osób szuka porządnych materiałów konstrukcyjnych. Też jesteś w tej grupie? Potrzebne są Ci solidne elementy tego typu? Chcesz je bowiem potem użyć do zrealizowania konstrukcji domu albo ewentualnie jedynie dachu itp.? W takim razie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Co dla Ciebie konkretnie przygotowaliśmy?

Dlaczego warto na nas postawić?

Drewno konstrukcyjne klejone KatowiceCo wyróżnia, na tle innych, właśnie nasz podmiot? Poza tym, że posiadamy niezaprzeczalnie spore doświadczenie, cechujemy się też dążeniem do systematycznego rozwoju. Mamy bowiem świadomość tego, że wszystko dynamicznie się rozwija. Kilka czy kilkanaście lat temu ta branża wyglądała znacznie inaczej. Za pewien okres też nastąpią kolejne zmiany. Wiemy, że musimy być na to gotowi, dlatego regularnie dbamy o to, by poprawiać własne kwalifikacje… Trzeba zauważyć, że cechujemy się nie tylko doświadczeniem. Jeśli masz jakieś wątpliwości, czy warto na nas postawić, to dobrze jest sprawdzić opinie na nasz temat. Te recenzje tylko zaś potwierdzają, że współpraca z nami na pewno wyjdzie Ci na dobre! Możesz być o to spokojnym. Nasza firma to nie tylko wykwalifikowany personel. Mamy też bardzo dobrze wyposażony park maszynowy. Co się tam znajduje? To chociażby maszyny służące do suszenia i cięcia drewna. To nie wszystko. Systematycznie poszerzamy flotę pojazdów. Realizujemy bowiem transport po całym kraju! Mamy co prawda magazyn – ze sprzedawanym drewnem – w centralnej części Polski, lecz na życzenie naszych Klientów jesteśmy w stanie dojechać do różnych lokalizacji. 

Jak doprowadzamy drewno do najlepszych właściwości?

Klucz do popularności naszej firmy tkwi w tym, że oferujemy po prostu wyłącznie wysokiej jakości materiały konstrukcyjne. Takie, które z powodzeniem mogą być użyte do realizowania konstrukcji dachów, stropów, ścian, czy nawet całych domów. Na początku drewno jest nabywane. Nie od byle kogo – tylko od takich podmiotów, które posiadają po prostu stosowne stosowne certyfikaty (CE). Następnie drzewo jest poddawane suszeniu. Dlaczego? Wtedy poziom wilgotności może bowiem osiągnąć mniej więcej 18%. Na skutek tego posiada odpowiednie właściwości typu fizycznego. Jakie? Drewno konstrukcyjne świerkowe – skandynawskie – jest odporne na działanie czasu. Po prostu dłużej – w porównaniu do innych – wygląda jak nowe. Na dodatek jest bardziej odporne na działanie wilgoci. Nie ma tutaj tak dużo żywicy, jak w innych materiałach. To także jest zaś pożądana właściwość. Tak, jak wytrzymałość, elastyczność i odporność typu chemicznego. 

Klient zawsze na pierwszym miejscu!

Osoby, które chcą skorzystać z naszej oferty mogą wybrać rozmaitą kubaturę. Dostępne opcje nie są dla Ciebie do końca optymalne? Potrzebujesz bowiem czegoś dłuższego albo ewentualnie krótszego? W takim razie nam to zgłoś! Na życzenie Klientów docinamy bowiem drewno. Możemy także dokładnie połączyć elementy. Tutaj pomagają nam zaś płytki kolczaste. Tak, aby osiągnąć konkretną, większą długość. Zapewniamy zatem uniwersalne usługi i atrakcyjne warunki finansowe.

 

Zapraszamy do kontaktu