Sprzedaż drewna do budowy domów Drewnokonstrukcyjnec24.pl | Drewno klasy C24 | Kilece

Najbardziej istotne zalety naszego przedsiębiorstwa

Profesjonalna firma – zajmująca się sprzedażą drewna – Cię w tym momencie interesuje? Masz zamiar współpracować tylko z porządnym podmiotem? Zachęcamy zatem do kontaktu z nami. Czym się cechujemy? Jakie mamy znaki rozpoznawcze?

Drewno konstrukcyjne C24 KielceCo warto wiedzieć na nasz temat?

Nasza firma działa już od relatywnie długiego okresu na tym konkretnym rynku. Z jednej strony oczywiście możemy pochwalić się sporym doświadczeniem. Wiemy jednak, że to w tym konkretnym temacie nie wszystko. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, by nie stać w miejscu i cały czas iść do przodu… W naszej firmie pracują wyłącznie specjaliści od tego właśnie konkretnego zagadnienia. Każdy pracownik to duża wiedza teoretyczna i niezbędna dawka praktyki. To ma zaś spore znaczenie. Dodatkowo systematycznie wprowadzamy do naszej firmy nowoczesne rozwiązania, aby usługi były na jeszcze wyższym poziomie. Nasz park maszynowy też budzi duże wrażenie. Są to takie maszyny, które służą między innymi do cięcia albo suszenia drewna itp. Nasza firma ma też odpowiednie pojazdy. Dzięki nim transport drewna – po całej Polsce – jest wykonywany szybko, sprawnie i bezpiecznie. Mamy magazyn zlokalizowany w centralnej części naszego kraju. Nic jednak w sumie nie stoi na przeszkodzie, by się z nami skontaktować i poprosić o dowóz do danej lokalizacji. Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać też rozładunek na budowie itd.

Dostępny asortyment

Co jest zaś tak naprawdę głównym przedmiotem – oferowanym przez naszą firmę? To drewno świerkowe, typu skandynawskiego. Co warto wiedzieć na jego temat? Aby posiadało stosowne właściwości fizyczne, które są dla nas priorytetowe, musimy na początku nabyć surowce od sprawdzonych dostawców. Takich, którzy mają nie tylko odpowiedni staż na rynku, lecz też niezbędne certyfikaty CE. To zaś po prostu gwarancja, że drewno będzie najwyższej możliwej jakości. Potem materiał jest poddawany dalszym działaniom. Jakim? To między innymi suszenie. Tak, by poziom wilgotności był gdzieś w granicach około 18%. Dlaczego jednak o tym w ogóle wspominamy? Dzięki temu świerki skandynawskie będą miały wszystkie najważniejsze właściwości fizyczne. To między innymi duża wytrzymałość na eksploatację, odporność chemiczna, trwałość, czy elastyczność. Gdzie zaś takie materiały mogą być potem z powodzeniem stosowane? Na przykład pod kątem realizowania konstrukcji domów, dachów, ścian, stropów. 

Różne gabaryty sprzedawanego drewna  

Trzeba zauważyć, że nasza firma jest pod tym kątem naprawdę bardzo mocno elastyczna. W końcu sprzedajemy różne materiały konstrukcyjne. Ich cechą wspólną jest jakość na najwyższym możliwym poziomie. Rozmaite mogą być zaś gabaryty. W ofercie mamy wiele opcji. Dodatkowo, na życzenie Klientów, jesteśmy w stanie docinać elementy albo je połączyć – do uzyskania po prostu optymalnej długości. Ponadto w swojej ofercie posiadamy drewno KVH. Ma ono długość 13 m i wymiary 140 mm x 140 mm. Nie tylko jednak sprzedajemy porządne materiały konstrukcyjne, ale zapewniamy też wsparcie pod kątem wyboru.

 

Tagi : drewno konstrukcyjne klejone w Kielcach koszt drewna na dom szkieletowy Kielce wiązary kratowe w Kielcach 

 

Drewno konstrukcyjne Kielce ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 124

Zapraszamy do kontaktu