Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24 | drewno konstrukcyjne klejone | Kraków

Profesjonalna firma zajmująca się sprzedażą drewna

Chcesz wybrać dobrą firmę zajmującą się tym tematem na co dzień? Zależy Ci, by współpracować z kimś porządnym? Nie masz bowiem zamiaru wydawać gotówki, na elementy konstrukcyjne Twojego przyszłego domu, w błoto? W takim razie dowiedz się, dlaczego warto postawić na nas!

Jakie są nasze główne atuty?

Drewno konstrukcyjne klejone KrakówWybierając firmy z tej branży trzeba zwracać uwagę na rozmaite sprawy. Na pewno jedną z nich jest staż na rynku. Pod tym względem nie mamy się czego wstydzić. W końcu wykonujemy działania w tej branży już od długiego okresu. Oczywiście, doświadczenie jest ważne, aczkolwiek chyba i tak najważniejsze jest to, aby na tym nie poprzestawać. W związku z tym staramy się być na bieżąco z aktualnymi trendami. Tak, aby wprowadzać regularnie odpowiednie zmiany w aspekcie funkcjonowania naszej firmy. Jesteśmy zespołem prawdziwych specjalistów od tego tematu. Nie brakuje na „naszym koncie” wiedzy, niezbędnej praktyki itp. Profesjonalnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania. Dokładnie wykonujemy swoje czynności, aby nasi Klienci byli w 100% zadowoleni z usług. Warto do tego wszystkiego dodać, że mamy naprawdę bardzo nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie pracować nie tylko błyskawicznie, ale też bardzo dokładnie i precyzyjnie.

Co jest dokładnie oferowane?

Głównym produktem – oferowanym przez nasz podmiot – jest drewno świerkowe. Zanim jednak udostępniamy je do sprzedaży, najpierw ten materiał musi przejść przez kilka procesów. Na samym początku nabywamy tego typu elementy jedynie od sprawdzonych dostawców. Takich, którzy mogą pochwalić się posiadaniem certyfikatów typu CE. Są one ustanowione przez Unię Europejską. Co dzieje się w dalszej kolejności? Drewno przechodzi kolejne obróbki. Jest to między innymi proces suszenia. Ten etap nie może być w ogóle zbagatelizowany. Zwłaszcza, że zależy nam na tym, aby wilgotność osiągnęła poziom około 18%. Na skutek tego drewno będzie nadawało się do wszechstronnego zastosowania. Jego właściwości fizyczne powodują, że może być swobodnie użyte na przykład do realizowania rozmaitych konstrukcji – nie tylko pod kątem tworzenia całych domów. Świerk skandynawski jest również znakomity biorąc pod uwagę tworzenie konstrukcji ścian, dachów, stropów… Jakie są jego główne zalety? To nie tylko walory estetyczne, ale też solidność, trwałość, wytrzymałość, elastyczność. Trzeba wspomnieć, że oferowane przez nas drewno świerkowe jest także odporne na wilgoć, skurcze czy wypaczenia.

Duży wybór pod kątem kubatury

Nasza firma oferuje drewno pod kątem rozmaitej kubatury. Jeśli zaś dostępne opcje nie są dla Ciebie do końca optymalne, to warto o tym wspomnieć w czasie składania zamówienia. Posiadane przez nas umiejętności i sprzęt to gwarancja, że uzyskamy stosowne wymiary. Możemy bowiem drewno docinać albo łączyć, przy pomocy specjalnych płytek kolczastych. Oferujemy także drewno KVH, które ma długość 13 m i wymiary 140 mm x 140 mm. Zapewniamy usługi transportowe po całej Polsce.

Drewno konstrukcyjne Kraków ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 126

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Kraków drewno konstrukcyjne klejone Kraków wiązary kratowe w Krakowie 

Zapraszamy do kontaktu