Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24.pl | Drewno konstrukcyjne | Kujawsko-Pomorskie

Natura tworzy doskonałe formy. Człowiek, zainspirowany jej harmonią, może przystosować stworzone przez naturę cuda dla siebie. Stało się tak z drewnem tzn. najlepszym naturalnym materiałem do budowy domu. Las jest prawdziwą skrzynią skarbów dla tych, którzy chcą tworzyć rzeczy, mogące przetrwać przez wiele lat. Dla naszej firmy sprzedającej drewno konstrukcyjne świerkowe skandynawskie suszone i strugane las jest przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. Szczycimy się wysoką jakością swoich produktów oraz umiejętnością budowania dialogu ze swoimi klientami, ponieważ reputacja firmy jest oparta na trzech zasadach: innowacja, jakość, interakcja.

Sprzedaż drewna świerkowego skandynawskiego C24 – Kujawsko Pomorskie

  Dreno konstrukcyjne Kujawsko-PomorskieW ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo konstrukcyjne drewno świerkowe skandynawskie C24 klasa wg. EN 338. Charakteryzuje się ono wyjątkowymi właściwościami fizycznymi, dlatego znajduje zastosowanie do budowy domów o konstrukcji szkieletowej. Z jego użyciem tworzone są konstrukcje stropów, dachu i ścian. Suszone i strugane drewno iglaste zapewnia, że powstałe z niego elementy utrzymają założony kształt i wymiary. Oferowane przez nas drewno świerkowe skandynawskie, jest wysuszone do wilgotności, około 18% dlatego nie jest podatne na skurcze bądź wypaczenia. Jest wolne także od rozwoju grzybów i pleśni, dzięki czemu zbudowany dom będzie służył następnemu pokoleniu.   

Co można znaleźć w ofercie naszej firmy?

  W naszej ofercie dostępna jest duża gama wymiarów elementów z drewna konstrukcyjnego, które znajduje się w magazynie położonym w województwie Kujawsko Pomorskim. Możemy zaproponować drewno iglaste C24 o grubości 45 mm i 60 mm oraz drewno KVH o długości 13m o wymiarach 140mm x 140mm. Dysponujemy własną bazą transportową i na Państwa życzenie zapewnimy dowóz i rozładunek zamówionego drewna na budowie. Dodatkową usługą, którą świadczmy jest docinanie drewna według potrzeb, możemy również je połączyć przy pomocy płytek kolczastych.

Zalety wykorzystywania do budowy domu drewna świerkowego skandynawskiego

  W naszej firmie nagromadziliśmy dużo wiedzy na temat drewna i szacunku do tego naturalnego materiału. Używamy tylko najlepszych surowców, które pochodzą od sprawdzonych dostawców z certyfikatem CE. Nasi eksperci posiadają doświadczenie i wiedzę zawodową, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości, odporne na uszkodzenia grzybicze lub pleśniowe, oraz wolne od toksyn, chemikaliów i smoły. Dokładnie, dlatego obróbka cieplna pomaga drewnu pozostać najbardziej optymalną konstrukcją w wielu przypadkach. Niska wilgotność znacznie poprawia właściwości drewna, dlatego staje się materiałem bardziej stabilnym, nieulegającym zdeformowaniu.

Korzyści, jakie zapewnia drewno świerkowe

  • Suszone i strugane drewno iglaste takie jak świerk podczas użytkowania zachowuje swój piękny jasny kolor.
  • W drewnie świerkowym jest niewielka ilość żywicy, dzięki czemu nie wydostaje się ona z elementów zmontowanych w konstrukcji.
  • Drewno świerkowe jest elastyczne i bardzo wytrzymałe.
  • Może być z powodzeniem stosowane w budynkach gdzie jest niesprzyjający mikroklimat.

  Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Parametry sprzedawanego drewna świerkowego znajdują się na naszej stronie internetowej. Służymy również doradztwem podczas wyboru produktów.

Drewno konstrukcyjne Kujawsko-Pomorskie ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 135

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Kujawsko-pomorskie drewno konstrukcyjne klejone w Kujawsko-pomorskie wiązary kratowe w Kujawsko-pomorskiem

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU