Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokostrukcyjne24.pl | drewnokonstrukcyjne C24 | Łódź

Dlaczego nasza firma to znakomity wybór?

Generalnie wybór dobrej firmy zajmującej się tym właśnie zagadnieniem nie jest łatwy. Dokładamy zatem wszelkich starań, aby ułatwić Klientom – zainteresowanym tym zagadnieniem – ostateczne decyzje. Co zatem sprawia, że kooperacja z nami na tej płaszczyźnie wyjdzie Ci na 100% na dobre?

Usługi na wysokim poziomie

drewno konstrukcyjne klejone ŁódźNasza firma z powodzeniem działa w tej branży. Zajmujemy się sprzedażą bardzo dobrej jakości drewna. O jego charakterystyce możesz swobodnie przeczytać poniżej. Co wyróżnia zaś nas na tle innych? To połączenie wiedzy teoretycznej, praktycznej i chęci do permanentnego rozwoju. Kto pracuje w naszej firmie? Wyłącznie wykwalifikowani specjaliści. Tacy, którzy bardzo dobrze znają się na tej właśnie konkretnej tematyce i systematycznie poprawiają swoje predyspozycje. Nasz podmiot to jednak nie tylko odpowiedni personel, który z należytym szacunkiem traktuje Klienta i dokładnie analizuje jego potrzeby. Posiadamy bardzo nowoczesny park maszynowy, który jest regularnie wzbogacany. Zależy nam na porządnym sprzęcie, który oczywiście sprawia, że praca może być wykonywana zgodnie z najważniejszymi standardami i normami. Także tymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jesteśmy między innymi w posiadaniu maszyn do suszenia czy cięcia drewna.

Jakie drewno sprzedajemy?

Popularność naszego podmiotu nie bierze się znikąd. W swojej ofercie mamy bardzo dobrej jakości drewno świerkowe, które przeszło rozmaite procesy obróbki. Na samym początku kupujemy taki surowiec. Nie od pierwszej lepszej firmy. Jedynie od takich dostawców, którzy mają certyfikaty CE – spełniające dyrektywy obowiązujące w ramach Unii Europejskiej. Warto zauważyć, że potem przystępujemy do suszenia. Ten proces jest wykonywany aż do momentu, kiedy wilgotność będzie wynosiła około 18%. To powoduje, że oferowany świerk skandynawski posiada odpowiednie właściwości fizyczne. Czym konkretnie cechuje się jednak ten materiał? To duża uniwersalność. W końcu drewno świerkowe swobodnie może być użyte do realizowania konstrukcji domów, dachów, stropów i ścian. Surowiec jest bardzo odporny. Na przykład pod kątem chemicznym. Nie brakuje mu elastyczności, wytrzymałości na skurcze i wypaczenia, a także odporności na wilgoć. W porównaniu do innych drzew tutaj występuje o wiele mniej żywicy, co też ma wpływ na jakość konkretnej konstrukcji…

Profesjonalny i tani transport

Nasi Klienci mogą zdecydować się na drewno tego typu o różnych gabarytach. Sprzedajemy też materiał KVH o długości 13 m o wymiarach 140 mm x 140 mm. Zaproponowane przez nas gabaryty nie do końca Ci odpowiadają? Potrzebujesz drewna nieco dłuższego albo krótszego? Dla nas to żaden problem. Możemy dociąć elementy do konkretnej długości lub ewentualnie je połączyć (przy pomocy płytek kolczastych), żeby osiągnąć optymalną kubaturę. Mamy magazyn w centralnej Polsce. Transport wykonujemy jednak po różnych miastach i miasteczkach – po ustaleniu wszelkich szczegółów przyjedziemy do Ciebie i dokonamy rozładunku. I to wszystko biorąc pod uwagę dobre warunki finansowe. 

Drewno konstrukcyjne klejone Łódź ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 96

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Łódź drewno konstrukcyjne klejone w Łodzi wiązary kratowe w Łodzi

Zapraszamy do kontaktu