Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24.pl | drewno konstrukcyjne C24 | Łódzkie

Drewno świerkowe wykorzystywane do konstrukcji budowlanych cechuje się trwałością i odpornością na odkształcenia. Sprzedawane przez naszą firmę konstrukcyjne drewno pochodzące ze świerku skandynawskiego C24 jest najlepszym materiałem do budowy domów o konstrukcji szkieletowej. W naszej ofercie znajduje się drewno suszone i strugane, dzięki czemu tworzone z niego elementy uzyskują odpowiedni kształt i wymiary. Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający duże doświadczenie w sprzedaży materiałów z drewna, każdego klienta traktują indywidualnie, starając się pomóc przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego ze świerku skandynawskiego C24

Drewno konstrukcyjne klejone ŁódzkieCzym wyróżnia się sprzedawane przez naszą firmę drewno świerkowe? Jest to materiał trwały, ciepły, należy do źródeł odnawialnych i zdrowych na ludzkiego organizmu. Oferujemy Państwu doskonały materiał budowlany, który spełnia wszystkie normy wymagane dla budownictwa domów z drewna.

Gdzie można wykorzystać suszone i strugane drewno iglaste?

  • Do budowy domów o konstrukcji szkieletowej
  • Do wykonania konstrukcji ścian
  • Do wykonania konstrukcji stropów
  • Do wykonania konstrukcji dachu.

Ze względu na swoje właściwości fizyczne sprzedawane przez nas konstrukcyjne drewno świerkowe posiada odpowiedni poziom gęstości, jest miękkie i lekkie, co ułatwia obróbkę. Ponadto oferowany przez nas materiał budowlany szybko schnie, jest trwały i wytrzymały. Skandynawskie drewno świerkowe znajdujące się w naszej ofercie jest strugane i wysuszone do wilgotności około 18%, dzięki czemu otrzymujecie Państwo materiał, który nie będzie podatny na wypaczenia i kurczenie. Drewno kupujemy wyłącznie u sprawdzonych dostawców z certyfikatem CE, dlatego wyróżnia się najwyższą jakością.

Korzyści z zakupu certyfikowanego drewna świerkowego w naszej firmie – łódzkie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo konstrukcyjne drewno ze świerku skandynawskiego, które obecnie jest najchętniej wykorzystywane do budowy domów o konstrukcji szkieletowej. Sprzedawany materiał posiada dobrą izolacyjność cieplną, dzięki czemu wpłynie na niższy koszt eksploatacyjny domu. Wykorzystując do budowy konstrukcji drewnianych świerk skandynawski strugany i suszony uzyskacie Państwo ekologiczny i zdrowy dom, który będzie posiadał zdolność do samoregulacji wilgotności. Pozwoli to osiągnąć w pomieszczeniach unikalny mikroklimat, co pozytywnie wpłynie na samopoczucie użytkowników.

Nasza oferta obejmuje sprzedaż drewna na wymiar, co oznacza, że możemy dociąć drewno do Państwa wymagań albo połączyć elementy płytkami kolczastymi do wymaganej długości. Dysponujemy własnym transportem, więc dowieziemy towar w dowolne miejsce a także dokonamy rozładunku. Elementów z drewna konstrukcyjnego świerkowego dostępne są w naszym magazynie ulokowanym w województwie łódzkim. Sprzedajemy drewno konstrukcyjne świerkowe C24 wytrzymałe na zginanie klasa wg. EN 338 i dostępne w wielu wymiarach o grubości: 45mm i 60 mm. W ofercie również znajdziecie Państwo także drewno KVH o długości 13m o wymiarach 140mm x 140mm. Na naszej stronie internetowej dostępne są wszystkie parametry i wymiary oferowanego drewna konstrukcyjnego.  

Drewno konstrukcyjne Łódzkie ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 112

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Łódzkie drewno konstrukcyjne klejone w Łódzkiem wiązary kratowe w Łódzkiem

Wypełnij formularz

5 + 11 =

Kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 695 944 306

Bądź na bieżąco, odwiedź nasz profil: