Sprzedaż drewna konstrukcyjnego świerkowego – lubelskie

 

Od czasów starożytnych do współczesnych do budowy konstrukcji domów preferowane jest drewno. Jest ono naturalnym tradycyjnym materiałem budowlanym, posiadającym doskonałe właściwości fizyczne, dekoracyjne, łatwość pozyskania i obróbki, a także wskaźniki wysokiej wytrzymałości przy niskiej masie. Drewno iglaste jest wybierane do budowy konstrukcji szkieletowej ze względu na jego większą wytrzymałość w porównaniu do drewna twardego i większą biostabilność. Na całym świecie za najlepszy gatunek drewna jest tradycyjnie uważany świerk. Nasza firma posiada w sprzedaży suszony i strugany świerk skandynawski o wilgotności, do 18%, jest to, materiał nie jest podatny na kurczenie i wypaczenia.

Zastosowanie drewna świerkowego suszonego i struganego

Do budownictwa szkieletowego wykorzystywane jest najczęściej konstrukcyjne drewno świerkowe, wysuszone i strugane osiągające wilgotność około 18%. Architekci sięgają po ten materiał, ponieważ nie jest podatny zniekształcenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo drewno świerkowe, które przeszło obróbkę cieplną, co gwarantuje, że utrzyma założony kształt i wymiary. Zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie, dlatego kupowane u nas produkty posiadają wysoką jakość.

Drewno ze świerku skandynawskiego jest wykorzystywane do budowy konstrukcji ścian, dachu i stropów. Ściany wykonane ze świerku dobrze przepuszczają powietrze, co pozwala stworzyć najbardziej komfortowy mikroklimat we wszystkich pomieszczeniach. Struktura świerka jest luźna, a zatem współczynnik jej przewodności cieplnej jest niższy.

Specjalna obróbka drewna świerkowego – lubelskie

Dzięki specjalnemu suszeniu drewno świerkowe staje się bardzo trwałe, a także odporne na pękanie i gnicie oraz natychmiast gotowe do użycia. Ponadto materiał ten nie wymaga dodatkowych środków antyseptycznych. Jego geometria i wymiary są dokładne, co czyni ten materiał łatwym w obróbce i bardzo praktycznym. Suche drewno nie kurczy się, dlatego doskonale nadaje się do konstrukcji szkieletowych.

drewno konstrukcyjne klejone ŁódźDrewno świerkowe suszone i strugane jest wielofunkcyjne i jest stosowane w wielu obszarach budownictwa. Po wyschnięciu staje się odporne na różnego rodzaju odkształcenia związane ze zmianami temperatury i zjawiskami atmosferycznymi, co umożliwia stosowanie go w prawie każdym obszarze konstrukcyjnym. W naszej ofercie posiadamy duży zakres wymiarów elementów drewna konstrukcyjnego C24, które znajduje się magazynie umiejscowionym w województwie lubelskim. Posiada ono doskonałe właściwości wytrzymałościowe na zginanie – klasa wg. EN 338.

Dlaczego warto kupić drewno świerkowe w naszej firmie?

Znajdujące się w naszej ofercie drewno świerkowe, produkowane jest z surowca pozyskiwanego w surowym klimacie skandynawskim. Wytwarzane z niego konstrukcje będą wytrzymałe i odporne na zużycie. Nasza firma kupuje drewno tylko u sprawdzonych dostawców z certyfikatem CE. Możemy Państwu zaproponować zakup drewna świerkowego na wymiar, nasi pracownicy dotną drewno i zawiozą w dowolne miejsce. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mail, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, służymy doradztwem przy wyborze materiału.

 

Drewno konstrukcyjne Lubelskie ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 135

Zapraszamy do kontaktu