Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24.pl | drewno konstrukcyjne C24 | Lublin

Co oferuje nasza firma?

Drewno to materiał ponadczasowy. Był, jest i będzie popularny. Dodatkowo jest to komponent niezwykle uniwersalny, który ma szerokie zastosowanie. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Sprzedajemy Klientom jedynie najwyższej jakości surowce tego typu. Co jest przez nas konkretnie oferowane? Na jakie usługi można liczyć?

Wieloletnie doświadczenie

Drewno konstrukcyjne klejone LublinNa początek chcemy Cię przekonać, że naprawdę warto z nami współpracować. Mamy już wieloletnie doświadczenie w tej konkretnej branży. Zawsze zależało na tym, aby zadowolenie Klienta było na pierwszym miejscu. Przez te wszystkie lata działalności nic pod tym względem się nie zmieniło. Co jeszcze nas charakteryzuje? Pozytywne opinie na nasz temat tylko potwierdzają, że warto z nami współpracować. Ludzie z całego kraju doceniają, że podchodzimy profesjonalnie do każdego, nawet najmniejszego zamówienia. Nasza firma to w pełni wykwalifikowany personel. Wszystkie zatrudnione osoby posiadają odpowiednie kwalifikacje do pracy na swoich stanowiskach. Zależy nam jednak na tym, aby regularnie poprawiać umiejętności. Zdajemy sobie sprawę, że świat mocno idzie do przodu. Ta branża wyjątkowo szybko się rozwija. Nam także przyświeca taki konkretny cel. Posiadamy odpowiedniej jakości maszyny i urządzenia. Są one zaś niezwykle ważne, aby oferowane drzewo było jedynie najwyższej możliwej jakości. Mamy też pojazdy, dzięki którym świadczymy transport. Dokładamy wszelkich starań, aby flota była weryfikowana pod kątem technicznym. Chcemy bowiem, aby transport zawsze odbywał się terminowo i bez przeszkód.

Co mamy Ci do zaoferowania?

To świerk skandynawski. Nie jest to jednak zwykłe drzewo, jakich wiele. To materiał najwyższej możliwej jakości. Na samym początku kupujemy ten surowiec od zaufanych podmiotów. Takich, które posiadają specjalne certyfikaty typu CE. Co dzieje się dalej? Przystępujemy do dalszej obróbki. Właśnie po to są nam zaś potrzebne maszyny, aby robić to jednocześnie szybko i sprawnie. Chcemy zauważyć, że sprzedawane przez nas drzewo ma poziom wilgotności na poziomie 18%. Dlaczego jednak jest to tak istotne? Na skutek tego jest wytrzymałe, odporne (choćby na skurcze, czy wypaczenia), elastyczne, solidne itp. Nie brakuje mu także uniwersalności. Trzeba bowiem podkreślić, że sprzedawany świerk skandynawski z powodzeniem może być stosowany do wykonywania konstrukcji całych domów, dachów, stropów, czy ścian.

Indywidualne podejście do potrzeb Klienta

W swoim magazynie – zlokalizowanym w centralnej części Polski – posiadamy sporo asortymentu do wyboru. Możesz zdecydować się na świerk skandynawski pod kątem rozmaitych gabarytów. Nie znalazłeś interesującej Cię opcji? Nic nie szkodzi – w końcu możemy dociąć drzewo do odpowiednich wymiarów. Dla nas zadowolenie Klienta jest bowiem absolutnie na pierwszym miejscu. Co jeszcze oferujemy? Bez problemu jesteśmy w stanie połączyć elementy płytkami kolczastymi (do odpowiedniej długości). Sprzedajemy także drewno KVH o długości 13 m – o wymiarach 140 mm x 140 mm. Realizujemy transport zamówionego materiału w różne miejsca – wszystko zależy od decyzji naszego Klienta.

 

Drewno konstrukcyjne Lublin ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 145

Zapraszamy do kontaktu