Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24.pl | drewno konstrukcyjne C24 | Lubuskie

Konstrukcyjne drewno ze świerku skandynawskiego – lubuskie

Ekologiczne produkty pozyskane z natury są najtrwalsze i bezpieczne dla ludzi. Drewno iglaste z lasów skandynawskich należy do najlepszych gatunków, dlatego jest poszukiwane w budownictwie. Nasza firma zajmuje się sprzedażą drewna konstrukcyjnego świerkowego suszonego i struganego, które zostało wysuszone do wilgotności około 18%. Dysponujemy tylko certyfikowanym materiałem pochodzącym od sprawdzonych dostawców, uzyskujących drewno z lasów, w których prowadzona jest zrównoważona gospodarka leśna. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy są specjalistami w obróbce drewna, doskonale znają tajniki tej branży, dlatego nasze produkty cechują się wysoką jakością.

Przeznaczenie konstrukcyjnego drewna świerkowego

drewno konstrukcyjne klejone LubuskieDrewno świerkowe skandynawskie posiada wyjątkową strukturę komórek i absorbuje dużo mniej wilgoci niż inne drzewa iglaste. Gdy pada deszcz, świerk zmoknie tylko powierzchownie i szybko wyschnie, ponadto jest dość odporny na rozkład, pleśń i mikroorganizmy. Drewno świerkowe znajdujące się w naszej ofercie jest przystosowane dobudowy domów, wykonywania konstrukcji dachu, ścian i stropów. Jest materiałem z niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, dzięki czemu wykorzystane do konstrukcji ścian, redukuje tworzenie się mostków cieplnych, czyniąc dom efektywnym energetycznie.

Oferujemy Państwu konstrukcyjne drewno świerkowe skandynawskie C24 klasa wg. EN, 338 które spełnia obowiązujące przepisy budowlane, jako materiał odpowiedni do budowy domów o konstrukcji szkieletowej. Drewno jest strugane i suszone, dzięki czemu osiąga niską wilgotność, jest wytrzymałe, posiada bardzo dobrą sztywność, stając się doskonałym budulce do tworzenia domów drewnianych. Wykonywane ze świerku elementy utrzymują założony kształt i wymiary, zachowując długi okres eksploatacji.

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego ze świerku skandynawskiego – lubuskie

Drewno ze świerku skandynawskiego będące przedmiotem naszej oferty jest odporne na obciążenie zewnętrzne i temperatury, dzięki czemu wydłuża żywotność budowanych domów. Jest odporne na promieniowanie UV, odkształcenia, pękanie i zapewni Państwu czystość środowiska, ponieważ posiada zdolność do tworzenia zdrowego klimatu w pomieszczeniach, oferując świeżość bez szkodliwych pierwiastków chemicznych.   

Korzystając z oferty naszej firmy, macie Państwo możliwość zamówienia drewna na wymiar, możemy dociąć materiał według wymagań a także dowieść zamówiony towar we wskazane miejsce. Nasi pracownicy oraz ich kompetencje stanowią serce naszej firmy, mają indywidualne podejście do każdego klienta, służą doradztwem podczas składania zamówienia. W czasie swojej kariery zawodowej zdobywają wiedzę na temat drewna i ekologii, dlatego sprzedawane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością.

Korzyści ze współpracy z naszą firmą

Składając zamówienie w naszej firmie na drewno konstrukcyjne iglaste C24 macie Państwo pewność otrzymania materiału o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Wielu inwestorów, projektantów i architektów wybiera ten rodzaj drewna do budowy domów oraz różnych konstrukcji. Możemy zapewnić, że otrzymując od nas materiał będziecie Państwo mieli do czynienie z niezawodną, nadzorowaną jakością która spełnia wymagania budowlane. Nasz magazyn znajduje się w województwie lubuskim, posiadamy własny transport, więc świadczona usługa będzie kompleksowa. Wszystkie wymiary drewna konstrukcyjnego dostępne są na naszej stronie internetowej.

Drewno konstrukcyjne Lubuskie ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 136

Zapraszamy do kontaktu