Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24 | drewno konstrukcyjne klejone | Małopolskie

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego ze świerku skandynawskiego – Małopolskie

O tym, czy wybudowany dom drewniany będzie solidny i przetrwa długie lata decyduje wiele czynników. Najważniejszym z nich jest porządna i trwała konstrukcji szkieletowa, na której będzie opierał się cały budynek. Prawidłowy wybór drewna jest podstawą uzyskania oczekiwanego wyniku, dlatego po zakup takiego materiału trzeba się zwrócić do ludzi posiadających świadomość jego właściwości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo certyfikowane konstrukcyjne drewno ze świerku skandynawskiego o wytrzymałości C24, strugane i suszone. Przygotowane przez naszych specjalistów drewno zapewni, że powstałe z niego konstrukcje uzyskają pożądany kształt i wymiar.  

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego  C24  ze świerku skandynawskiego 

drewno konstrukcyjne cennik MałopolskieW naszej ofercie znajdziecie Państwo drewno konstrukcyjne świerkowe o wymiarach typowych dla budownictwa szkieletowego. Każdy element posiada oznakowanie klasy wytrzymałości konstrukcyjnej C24, wg. EN 338 i dostępny jest w wielu wymiarach. Grubość drewna 45mm x70/95/120/145/170/195/220/240 oraz 60 mm x 80/95/120/145/170/195/220/240. Oferujemy również drewno KVH o długości 13m o wymiarach 140mm x 140mm.

Sprzedajemy drewno tylko od sprawdzonych dostawców z certyfikatem CE, które charakteryzuje się poziomem wilgotności do 18%. Świadczymy usługę docinania drewna do Państwa potrzeb, możemy również połączyć elementy płytkami kolczastymi do wymaganej długości. Nasz magazyn z drewnem konstrukcyjnym znajduje się w województwie małopolskim. Posiadamy własny transport i dowozimy zamówiony materiał w dowolne wskazane miejsce oraz rozładowujemy na budowie. 

Konstrukcyjne drewno ze świerku skandynawskiego, które poddane jest suszeniu i struganiu posiada odpowiednie właściwości fizyczne pozwalające na zastosowanie go do tworzenia konstrukcji stropów, ścian i dachu. Kontaktując się z naszą firmą możecie Państwo liczyć na zakup najwyższej jakości drewna, a osiągamy to dzięki dużemu zaangażowaniu naszych pracowników, stanowiących zgrany zespół specjalistów wykonujących rzetelnie swoją pracę.

Dlaczego warto zakupić drewno konstrukcyjne w naszej firmie na Małopolsce?

Staramy się łączyć doświadczenie z innowacyjnością a także świeżym spojrzeniem naszych pracowników, którzy są pełni entuzjazmu i zapewniają naszym klientom profesjonalną i kompleksową obsługę. Swoją wiedzę na temat drewna konstrukcyjnego posiadamy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas obróbki drewna iglastego.

Wolno rosnące lasy świerkowe w Skandynawii znane są z wysokiej, jakości cech konstrukcyjnych. Panujące w tym regionie długie zimy tworzą gęste słoje, co sprawia, że sprzedawane przez nas drewno konstrukcyjne jest bardziej trwałe i znaczniej odporne. Oferowane przez nas drewno posiada niewielką ilość żywicy, dzięki czemu nie wydostanie się ona z elementów znajdujących się w konstrukcji szkieletowej. Świerk wyróżnia duża odpornością chemiczną, dlatego jest wykorzystywany w budynkach gdzie panuje niesprzyjający mikroklimat.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, ponieważ powierzając zadanie przygotowania drewna profesjonalistom, zakupicie Państwo drewno, które ułatwi i przyspieszy realizację całego projektu budowlanego i przetrwa setki lat.

Drewno konstrukcyjne Małopolskie ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 134

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Małopolskie cena drewna konstrukcyjnego w Małopolskiem wiązary kratowe w Zachodniopomorskiem 

Zapraszamy do kontaktu