Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24.pl | drewno konstrukcyjne klejone | Mazowieckie

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego ze świerku skandynawskiego – Mazowieckie

Wykonanie projektu budynku drewnianego to wielkie wyzwanie dla każdego inwestora oraz wykonawcy, wiąże się ze znacznych nakładami. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy naszym klientom wysokiej jakości drewno konstrukcyjne o klasie wytrzymałości C24 klasa wg. EN 338, które zapewnia solidną, trwałą i bezpieczną konstrukcję. W naszej ofercie znajduje się skandynawskie drewno suszone i strugane będące doskonałym materiałem, wykorzystywanym do budowy domów o konstrukcji szkieletowej. Każdy pracownik zatrudniony w naszej firmie jest specjalistą posiadającym dużą wiedzę zawodową na temat obróbki drewna i ekologii. Cały zespół nadzoruje realizację złożonego przez Państwa zamówienia, udziela odpowiedzi, na jakim etapie jest zamówienie.

Wysoka jakość cech konstrukcyjnych drewna świerkowego ze Skandynawii

Drewno konstrukcyjne C24 MazowieckieDom z drewna jest znacznie lżejszy od tradycyjnego budownictwa, ponieważ drewno ogranicza do minimum wielkość fundamentów. Sprzedawane przez naszą firmę skandynawskie drewno konstrukcyjne strugane jest doskonałym materiałem do budowy domu, konstrukcji ścian, stropów i dachu. Jest to materiał naturalny, wytrzymały i bardzo trwały, ponadto posiada estetyczny wygląd. Oferowane Państwu drewno świerkowe pochodzi ze skandynawskich lasów, jest poddawane suszeniu, dzięki czemu osiąga wilgotność do około 18%. Ta procedura powoduje, że materiał jest odporny na kurczenie i wypaczenie. Suszenie drewna świerkowego zabija w nim wszystkie insekty i grzyby.

Ten typ drewna konstrukcyjnego nie traci koloru, świerk zawsze pozostanie jasny. Jest odporny na wilgoć, dzięki czemu nie dochodzi do deformacji elementów wbudowanych w konstrukcje. Nie ma dużych słojów skrzydlatych, dzięki czemu nie występują na nim spękania ani wypaczenia, posiada jednolitą strukturę. Kupując w naszej firmie skandynawskie drewno świerkowe strugane, możecie Państwo mieć pewność, że zostanie ono profesjonalnie obrobione, dzięki czemu nie będzie się przebarwiać, ani skręcać, utrzyma założony kształt i wymiary.  

Zalety zakupu konstrukcyjnego drewna świerkowego w naszej firmie – Mazowieckie

W ofercie naszej firmy znajduje się drewno konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego, które po zamontowaniu w budynku zapewni doskonały mikroklimat. Ze względu na niską gęstość drewno świerka skandynawskiego jest miękkie i elastyczne. Wyrasta w surowym klimacie i posiada niewielkie przyrosty roczne, co czyni go bardziej wytrzymałym. Drzewo świerkowe zdobyło duże zainteresowanie w budownictwie, ponieważ jest stosunkowo łatwe w obróbce i odporne na obciążenia. Sprzedawane przez nas drewno kupujemy tylko w sprawdzonych dostawców z certyfikatem CE.

W naszej ofercie przedstawiamy Państwu dużą gamę wymiarów elementów drewna konstrukcyjnego o grubość 45 mm i 60 mm oraz drewno KVH o długości 13m o wymiarach 140mm x 140mm. Nasz magazyn znajduje się w województwie mazowieckim, dysponujemy własnym transportem, dowozimy zamówiony towar we wskazane miejsce a także rozładowujemy. Posiadamy również dodatkową usługę, docinamy drewno na wymiar, który będzie zgodny z Państwa zapotrzebowaniem albo połączymy elementy płytkami kolczastymi do wymaganej długości. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, doradzimy przy wyborze odpowiednich parametrów drewna konstrukcyjnego i przygotujemy zamówienie. 

Drewno konstrukcyjne Mazowieckie ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 131

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Mazowieckie drewno konstrukcyjne klejone Mazowieckie wiązary kratowe w Mazowieckiem 

Zapraszamy do kontaktu