Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjnec24.pl | drewno konstrukcyjne c24 | Opole

Dlaczego warto postawić na naszą firmę?

Dlaczego uważamy się za podmiot, z którym naprawdę warto współpracować? Chcesz kupić dobrej jakości – oraz stosunkowo tanio – drewno, które potem posłuży do realizowania rozmaitych konstrukcji? W takim razie przekonaj się, czy rzeczywiście warto nam zaufać.

Profesjonalne usługi

Drewno konstrukcyjne klejone OpoleJuż od długiego okresu świadczymy naprawdę bardzo fachowe usługi w tej branży. Cechujemy się oczywiście bardzo dużym doświadczeniem. Co jeszcze możemy o sobie śmiało napisać? Nasza firma to wykwalifikowany personel. Na każdym stanowisku znajdują się osoby, które po prostu na to zasługują. Ze względu na posiadane umiejętności. Są one rzecz jasna potwierdzone rozmaitymi dokumentami. Mocnym punktem wszystkich zatrudnionych pracowników jest regularna chęć do poprawiania kwalifikacji. Zdajemy sobie sprawę, że ta branża bardzo szybko oraz jednocześnie dynamicznie się rozwija. Mamy świadomość, że musimy zatem być ze wszystkim na bieżąco. W związku z tym bazujemy nie tylko na posiadanych w tym momencie umiejętnościach. Regularnie śledzimy to, co dzieje się w tej konkretnej specjalizacji. Wprowadzamy takie rozwiązania, które pozwalają nam wykonywać swoje zadania zgodnie z najważniejszymi standardami. Nasza firma to jednak nie tylko odpowiednio wyselekcjonowani ludzie, którzy wiedzą po prostu wszystko na temat tej branży. Dodatkowo posiadamy bardzo dobrze wyposażony park maszynowy. Wszystkie maszyny są wydajne i sprawne, co rzecz jasna wpływa na jakość oraz tempo pracy.

Czym cechuje się sprzedawane drewno?

Jaka jest nasza oferta w tym temacie? Sprzedajemy świerki skandynawskie. Oczywiście, na samym początku nabywamy odpowiednie surowce. Od takich podmiotów, które są znane oraz jednocześnie zaufane. Chcemy podkreślić, że korzystamy z pomocy firm posiadających certyfikaty CE. Co dzieje się w dalszej kolejności? Drewno jest poddawane procesowi suszenia. Tak długo, aż poziom wilgotności osiągnie mniej więcej 18%. Czym będzie charakteryzowało się takie właśnie drewno świerkowe? Odpowiednimi właściwościami fizycznymi. Dzięki temu będzie mogło być stosowane w rozmaitych sytuacjach. Kiedy? Sprzedawany przez nas asortyment bardzo dobrze nadaje się między innymi do realizowania konstrukcji całych domów, ale nie tylko. Kiedy jeszcze? Na przykład pod kątem tworzenia konstrukcji ścian, stropów lub dachów. Co zaś wyróżnia świerki typu skandynawskiego? To odporność chemiczna. Na skutek tego elementy mogą być stosowane nawet tam, gdzie panuje nie do końca sprzyjający mikroklimat. Świerki są bardzo elastyczne oraz wytrzymałe. Posiadają też znacznie mniej żywicy w porównaniu do innych drzew.

Drewno w różnych wymiarach – decyzja należy do Ciebie!

Oferujemy drewno tego typu – posiadające wyżej wymienione właściwości – pod kątem różnych wymiarów. Od decyzji Klienta zależy to, co konkretnie dla niego przygotujemy. Możemy też docinać lub łączyć konkretne elementy. Tak, aby skrócić albo wydłużyć standardowe gabaryty. W swojej ofercie posiadamy również drzewo typu KVH o długości 13 m o wymiarach 140 mm x 140 mm. Chcielibyśmy zauważyć, że mamy magazyn zlokalizowany na terenie centralnej Polski. Nasze usługi transportowe są jednak wykonywane biorąc pod uwagę rozmaite województwa.

 

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Opole drewno konstrukcyjne klejone w Opolu wiązary kratowe w Opolu 

Drewno konstrukcyjne Opole ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 124

 

Zapraszamy do kontaktu