Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjnec24.pl | drewno konstrukcyjne c24 | Opolskie

Drewno konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego C24

Drewno jest najbardziej znanym surowcem stosowanym w pracach konstrukcyjnych przy budowie domu. Największe walory dla drewna konstrukcyjnego osiągane są z drzew iglastych, jest to łatwość w obróbce, niska masa a także trwałość. Materiał posiada wyjątkowo dobre właściwości mechaniczne i fizyczne, co powoduje, jego szerokie zastosowanie w pracach budowlanych. Nasza firma kupuje drewno świerkowe skandynawskie tylko od dostawców z certyfikatem CE, następnie poddawane jest ono suszeniu oraz struganiu i sprzedawane o wilgotności około 18%.

Cena drewna konstrukcyjnego OpolskieTaki sposób obróbki drewna do wykonania konstrukcji szkieletowej domu daje pewność, że elementy będą posiadały oczekiwany kształt i wymiary. Doświadczenie naszego zespołu, sprawiło, że drewno jest odpowiednio selekcjonowane, dzięki czemu wydobywamy z nich to, co jest najlepsze. Jesteśmy konkurencyjni na rynku dzięki ciężkiej pracy i efektywnej praktyce a także profesjonalnemu podejściu do obsługi klienta.

Drewno konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego strugane i suszone – Opolskie

Nasza firma zajmuje się profesjonalną obróbką drewna iglastego, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu doskonałej, jakości drewno konstrukcyjne C24 klasa wg. EN 338 bez nierówności.Taki surowiec może być wykorzystany do wykonania konstrukcji ścian, stropów i dachu. Sprzedawane przez nas drewno jest poddawane obróbce strugania, dlatego mamy pewność, że sprzedajemy materiał odporny na wypaczenia a, wykonane z niego elementy utrzymają pożądany kształt i wymiary.

Na Państwa życzenie wykonujemy docinanie drewna na wymiar, można zamówić materiał w standardowych długościach lub docięte na wymiar z dokładnością, co do milimetra. Dzięki temu nie trzeba tracić materiału na docinanie drewna na własną rękę, oszczędzając czas, pieniądze i ułatwiając pracę. Możemy także połączyć elementy płytkami kolczastymi do wymaganej długości.

W naszej ofercie dostępne jest drewno konstrukcyjne o grubość 45 mm/70/95/120/ 145/170/ 195/ 220/ 240 i grubości 60 mm/80/95/120/145/170/195/220/240. A także drewno KVH o długości 13m o wymiarach 140mm x 140mm. Wszystkie dostępne rozmiary znajdują się na naszej stronie internetowej. Drewno świerkowe strugane i osuszone dostępne jest w naszym magazynie w województwie opolskim. Posiadamy swoją flotę samochodową, dowozimy i rozładowujemy zamówiony towar pod wskazanym adresem.  

Dlaczego warto kupić drewno konstrukcyjne w naszej firmie?

Drewno jest naturalnym surowcem, co oznacza, że jest przyjazny dla środowiska, bezpieczny dla zdrowia, co ma ogromne znaczenie we współczesnych czasach. Jest także naszą pasją, która rozwijana od czasów powstania naszej firmy. Przedmiotem sprzedaży jest drewno świerkowe ze Skandynawii, które przeszło specjalną obróbkę a dzięki swoim właściwościom jest naturalnie zabezpieczone przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Ten gatunek drewna zapewnia dobry mikroklimat w pomieszczeniach wybudowanego domu. Długoletnie doświadczenie w pozyskiwaniu i obróbce drewna świerkowego na konstrukcje do budowy domów gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność w doręczeniu zamówionego towaru na czas.

 

Tagi : drewno konstrukcyjne klejone Opolskie drewno konstrukcyjne cennik Opolskie wiązary kratowe w Opolskiem 

Drewno konstrukcyjne Opolskie ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 119

Zapraszamy do kontaktu