Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjnec24.pl - drewno konstrukcyjne klejone Podkarpackie. Drewno konstrukcyjne cennik.

Drewno konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego – Podkarpacie

Las od wieków jest naszym towarzyszem i pomocnikiem. Był podstawą do produkcji narzędzi i pierwszych rodzajów broni. Drewno konstrukcyjne jest ocecne w każdym budynku. Jest potrzebne do budowy dachów, okien, drzwi i podłóg. Świerk jest jednym z najczęściej używanych gatunków drewna konstrukcyjnego w budownictwie. Dorosły świerk osiąga zwykle wysokość 40 m, rośnie od 80 do 120 lat. Świerk skandynawski, z którego powstają konstrukcje do budowy domów szkieletowych jest popularny ze względu na przyjemny wygląd i żywą strukturą.

drewno konstrukcyjne PodkarpackieNasza firma pozyskuje i obrabia drewno konstrukcyjne klejone ze świerku skandynawskiego, które poddajemy suszeniu i struganiu (osiąga ono do 18% wilgotności, nie jest podatne na kurczenie i wypaczenia). Jest doskonałym materiałem do budowy domów i tworzenia konstrukcji ścian, stropów i dachu. Posiadamy w sprzedaży drewno konstrukcyjne o różnych wymiarach, które możemy dociąć na wymiar odpowiadający Państwa potrzebom. Istnieje także opcja połączenia elementów płytkami kolczastymi do wymaganej długości. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników posiadających wiedzę na temat obróbki drewna oraz obsługi klienta, zapewniając najwyższą, jakość świadczonych usług.

Sprzedaż – drewno konstrukcyjne klejone ze świerku skandynawskiego – Podkarpackie

Nasi pracownicy są specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego oferowane Państwu elementy do budowy konstrukcji szkieletowych wyróżniają się odpowiednim wysuszeniem i perfekcyjnym struganiem. Świerk skandynawski posiada strukturyzowane drewno konstrukcyjne odpowiednie zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. W naszej ofercie dostępne jest drewno konstrukcyjne klejone skandynawskie o wytrzymałości C24 i klasie wg. EN 338 utrzymuje ono założony kształt i wymiary. Drewno konstrukcyjne kupujemy tylko od sprawdzonych dostawców z certyfikatem CE, dzięki czemu mamy pewność, że trafi do Państwa materiał wysokiej jakości i spełni wszystkie oczekiwania.  

Drewno konstrukcyjneo klejone ze świerku skandynawskiego C24 – główne zalety:

  • Doskonałe parametry termoizolacyjne
  • Piękny wygląd
  • Przyjazność dla środowiska
  • Długa żywotność
  • Długa eksploatacja nie zmienia koloru drewna
  • Odporne na wilgoć i mikroorganizmy
  • Nie ulega deformacji
  • Niska zawartość żywicy, dzięki czemu nie wydostaje się ona z elementów zmontowanych w konstrukcji
  • Miękki, elastyczny, wytrzymały materiał
  • Odporny chemicznie, idealny do wykorzystania w budynkach gdzie jest niesprzyjający mikroklimat.

Drewno konstrukcyjne ma jest luźną strukturę, dlatego wiąże się z nim niska przewodność cieplna, jest w stanie wytrzymać znaczne obciążenia i ma rezerwę wytrzymałości na rozciąganie. Zawiera substancje o działaniu przeciwbakteryjnym. W domach wykonanych z drewna konstrukcyjnego ze świerku skandynawskiego łatwiej oddychać, ponadto zachowuje swój pierwotny kolor przez wiele dziesięcioleci. W naszej ofercie posiadamy dużą ilość wymiarów elementów z drewna konstrukcyjnego dostępne w magazynie ulokowanym na Podkarpaciu. Dysponujemy własnym transportem, którym możemy zawieść i rozładować zamówiony materiał na budowie we wskazanym przez Państwa miejscu.

Drewno konstrukcyjne Podkarpackie ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 130

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Podkarpackie drewno konstrukcyjne klejone w Podkarpackiem wiązary kratowe w Podkarpackiem

Zapraszamy do kontaktu