Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjnec24.pl | drewno na dom | Pomorskie

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego ze świerku skandynawskiego – Pomorskie

Do wykonywania drewnianej konstrukcji szkieletowej wykorzystywane jest drewno iglaste, obecnie największym popytem cieszy się drewno ze świerku skandynawskiego, które wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością. W naszej firmie sprzedajemy drewno konstrukcyjne świerkowe strugane i suszone, które jest idealne do budowy domów o konstrukcji szkieletowej, do wykonania konstrukcji ścian, stropów i dachu. Posiadamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu i obróbce drewna, nasi pracownicy to specjaliści w tej branży, którzy wiedzą, jak powinien być przygotowany surowiec. Dzięki wieloletniej współpracy z klientami i zdobytym kompetencjom, cały nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każdy z Państwa był zadowolony, z jakości zakupionego materiału oraz obsługi.   

cena drewna konstrukcyjnego PomorskieSprzedaż drewna konstrukcyjnego ze świerku skandynawskiego – Pomorskie

Drewno iglaste przeznaczone na konstrukcje szkieletowe jest poddane specjalnej obróbce polegającej na struganiu i suszeniu, po zakończonym procesie uzyskuje ono poziom wysuszenia około 18%. W sprzedawanym w naszej firmie drewnie suszonym nie znajdziecie Państwo żadnych owadów ani grzybów, dzięki ostruganiu krawędzi jest ono odporniejsze na ogień. Specjaliści zajmujący się przygotowaniem drewna stale kontrolują całą procedurę obróbki, dzięki czemu na sprzedawanym materiale nie ma śladów zgnilizny, znacznej ilości sęków ani wypaczeń. Znajdujące się w naszej ofercie drewno konstrukcyjne wykorzystane do wbudowania utrzyma założony kształt i wymiary.

Oferujemy Państwu drewno konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego w klasie wytrzymałości C24 klasa wg. EN 338. Surowiec pozyskujemy od sprawdzonych dostawców z certyfikatem CE, takie oznaczenie znajduje na każdym sprzedawanym elemencie. W naszym magazynie na Pomorzu posiadamy wiele wymiarów drewna o grubości 45 mm i 60 mm, oferujemy docinacie na wymiar, możemy również połączyć elementy płytkami kolczastymi do wymaganej długości. Posiadamy także, drewno KVH o długości 13m o wymiarach 140mm x 140mm. Dysponujemy własnym transportem i dowozimy zakupiony materiał oraz rozładowujemy we wskazanym miejscu.   

Wysokiej jakości drewno konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego do budowy domów

Do budowy domu o konstrukcji szkieletowej najczęściej stosuje się j drewno iglaste klasy C24, strugane i suszone. Kupując w naszej firmie drewno świerkowe skandynawskie po specjalnej obróbce, możecie Państwo mieć pewność, że każdy element wykonany jest z dużą dokładnością wymiarową. Dzięki fachowemu struganiu drewno jest gładkie, co powoduje, że zdobywa większą odporność ogniową. Oznacza to, że nie ulega ono szybkiemu zapaleniu, ponieważ płomienie ślizgają się po gładkiej powierzchni.

Sprzedawane w naszej firmie drewno zachowuje jasny kolor nawet po wielu latach eksploatacji, wbudowane w konstrukcje elementy nie ulegają deformacji. Surowiec nie ma dużych sęków, dzięki czemu nie jest narażony na spękanie, zawiera niewielką ilość żywicy, więc nie ma obawy że, zacznie ona wyciekać z elementów umieszczonych w konstrukcji. Zakupiony u nas materiał jest elastyczny, odporny chemicznie i doskonale się sprawdza w pomieszczeniach, w których panuje niekorzystny mikroklimat.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy zgranym i przygotowanym do pracy zespołem, posiadamy dużą praktykę w przygotowaniu drewna konstrukcyjnego według przepisów i norm budowlanych. Dbamy o terminową realizację każdego zamówienia i zadowolenie każdego klienta. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, zawsze służymy doradztwem oraz pomysłami pomagając w ten sposób osobom niezdecydowanym.

Drewno konstrukcyjne Pomorskie ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 132

Tagi : drewno konstrukcyjne Pomorskie drewno konstrukcyjne cennik Pomorskie wiązary kratowe w Pomorskiem 

Zapraszamy do kontaktu