Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24.pl | C24 drewno konstrukcyjne | Poznań

Drewno konstrukcyjne Poznań

Jeżeli interesuje Cię zakup drewna konstrukcyjnego na budowę domu czy konstrukcji drewnianych, to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy wstanie dostarczyć każdą ilość drewna.

telefon : +48 695-944-306

adres e-mail: info@drewnokonstrukcyjnec24.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Statystyki pokazują, że coraz więcej osób chce w niedługim czasie wybudować własny dom. Do tego potrzebne są oczywiście odpowiednie elementy konstrukcyjne. Nie brakuje ludzi, którzy decydują się na drewno. My mamy zaś w swojej ofercie najlepsze elementy z tej grupy. Jeśli zatem zależy Ci na porządnej jakości materiałów konstrukcyjnych, to zapraszamy do współpracy!

Cena drewna konstrukcyjnego PoznańWspółpraca z odpowiednimi dostawcami i niezbędna obróbka

Kluczem do sukcesu jest postępowanie zgodnie ze wszelkimi standardami. Dla naszej firmy zadowolenie Klientów to kwestia priorytetowa. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby każde zadanie było realizowane profesjonalnie. Na samym początku kontaktujemy się z odpowiednimi podmiotami, które sprzedają drewno. Stawiamy tylko na takie firmy, które posiadają niezbędne certyfikaty CE. To bowiem gwarancja jakości, prawda? Są to zaś specjalne dokumenty obowiązujące na terenie Unii Europejskiej… Następnie zakupione drewno jest poddawane obróbkom. To między innymi suszenie. Ten proces jest wykonywany tak długo, aż osiągniemy wilgotność na poziomie 18%. Wtedy bowiem drewno ma najlepsze właściwości fizyczne, estetyczne itp. Korzystamy w swojej pracy z bardzo dużego doświadczenia. Dodatkowo regularnie poszerzamy wiedzę na temat tej branży. Aby oferować usługi na najwyższym możliwym poziomie, potrzebny jest też dobry park maszynowy. Mamy zatem odpowiednie maszyny i narzędzia. Takie, które działają profesjonalnie, szybko i bardzo precyzyjnie.

Jakie cechy ma asortyment?

Jakie drewno jest przez nas dokładnie sprzedawane? To świerki skandynawskie. Czym cechują się zaś elementy tego konkretnego typu? Drewna, o wilgotności około 18%, są nie tylko eleganckie. Cechują się także bardzo dużą uniwersalnością. W końcu mogą być bez żadnego problemu stosowane pod względem realizowania konstrukcji domów, dachów, ścian lub stropów itd. Czym jeszcze wyróżniają się świerki skandynawskie? To także bardzo duża odporność pod kątem eksploatacji. Nie brakuje im wytrzymałości na działanie wilgoci, niekorzystnego mikroklimatu. Świerki skandynawskie nie mają też aż tak dużej ilości żywicy, co w temacie konstrukcyjnym ma spore znaczenie… Na dodatek drewno tego typu jest wytrzymałe i elastyczne. To zatem znakomity materiał na rozmaite budowle. Chyba sami to przyznacie, prawda?

Co jeszcze warto o nas wiedzieć?

Osoby, które zechcą z nami współpracować, mogą liczyć na duży wybór. Oferujemy bowiem rozmaite gabaryty. Sprawdziłeś ofertę pod tym konkretnym kątem? Do Twojej konstrukcji potrzeba Ci czegoś nieco dłuższego lub krótszego? W takim razie warto to nam zgłosić. Wykonujemy bowiem takie czynności, jak choćby docinanie czy łączenie elementów – przy pomocy płytek kolczastych. Koniec końców jesteśmy zatem w stanie uzyskać stosowną kubaturę. Co jeszcze możesz nabyć? To także drewno KVH o długości 13 m o wymiarach 140 mm x 140 mm. Nasz magazyn ma miejsce w centralnej części kraju. Świadczymy jednak usługi transportowe po całej Polsce.

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Poznań drewno konstrukcyjne klejone w Poznaniu wiązary kratowe w Poznaniu 

Drewno konstrukcyjne Poznań ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 35

Zapraszamy do kontaktu