Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjnec24.pl | drewno konstrukcyjne klejone | śląskie

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego ze świerku skandynawskiego -Śląskie

Jakość drewna użytego do wbudowania w konstrukcję szkieletową domu wpływa na jego trwałość, dlatego należy wykorzystywać tylko prawidłowo wyselekcjonowany i przygotowany surowiec. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo wysokiej jakości drewno konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego strugane i suszone, osiągające poziom wilgotności do 18%. Kupujemy drewno tylko od sprawdzonych dostawców z certyfikatem CE, takie oznaczenie znajduje się na każdym sprzedawanym produkcie. Zatrudniamy specjalistów, którzy są mistrzami w dziedzinie obróbki drewna zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Sprzedawane przez nas elementy do budowy domu i konstrukcji ścian, stropów i dachu, są wolne od śladów pleśni, grzybów, bytowania owadów.

drewno konstrukcyjne cennik śląskieSprzedaż drewna konstrukcyjnego ze świerku skandynawskiego – Śląskie

W naszej ofercie każdy z Państwa znajdzie wysokiej jakości skandynawskie drewno świerkowe wysuszone i przesortowane pod względem wytrzymałości w klasie wg. EN 338. Jest to nowoczesny produkt z drewna iglastego, dostępny w szerokiej gamie wymiarów o grubości 45mm i 60 mm, znajdujący się w naszym magazynie na Śląsku. Dysponujemy również drewnem KVH o długości 13m o wymiarach 140mm x 140mm.

Na Państwa życzenie docinamy drewno według pożądanego wymiaru, posiadamy własny transport, którym możemy dowieść i rozładować materiał na budowie. Jest również możliwość zamówienia drewna konstrukcyjnego połączonego płytkami kolczastymi do wymaganej długości, które przy tym nie traci na wytrzymałości.

Sprzedawane przez nas drewno jest zgodnie z europejską normą i klasyfikuje się w klasie C24. Drewno konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego suszone i strugane poza dobrą stabilnością wymiarową, cechuje się niską podatnością na skręcenia a także mikropęknięcia. Ponadto wyróżnia się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, co umożliwia stawianie budynków efektywnych energetycznie. Nasza oferta obejmuje bardzo wytrzymały materiał  który zachowuje doskonałą sztywność, sprawdzając się, jako idealny budulec do domów drewnianych.

Wysokiej jakości świerkowe drewno konstrukcyjne

Nasza oferta zawiera drewno konstrukcyjne spełniające wymagane normy i odpowiednie do wzniesienia konstrukcji. Świerk skandynawski rośnie w surowym klimacie, dlatego uzyskuje doskonałą strukturę, gęstość i wytrzymałość. Wysoka, jakość drewna, profesjonalne suszenie i struganie, powoduje, że osiągana jest większa wydajność podczas produkcji elementów konstrukcji do budynków szkieletowych. Suszone i strugane drewno świerkowe jest gwarancją utrzymania założonych kształtów i wymiarów.

Sprzedawane przez nas elementy drewniane nie tracą koloru bez względu na czas ich użytkowania, posiadają jednolitą strukturę i nie ulegają deformacji. Ponadto drewno świerkowe nie ma dużych sęków skrzydlatych jak w przypadku sosny, dlatego nie ma obawy o spękanie czy wypaczenia. Skandynawskie drewno jest dość miękkim materiałem, ale przy tym bardzo elastycznym i trwałym. Ponadto ten gatunek jest odporny chemicznie idealny do zastosowania w domach gdzie panuje niesprzyjający mikroklimat.

Zapraszamy do nas!

Pracownicy naszej firmy dokładają wszelkich starań, aby dotarł do Państwa materiał najwyższej jakości, spełniający wszystkie kryteria norm budowlanych. Przedstawiamy kompleksową ofertę sprzedaży drewna konstrukcyjnego wysuszonego i struganego, który przetrwa przez setki lat, ciesząc następne pokolenie swoimi właściwościami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mail, odpowiemy na wszystkie pytania, przygotujemy zamówienie zgodnie z Państwa potrzebami oraz udzielimy doradztwa przy wyborze materiałów.

Drewno konstrukcyjne Śląskie ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 116

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Śląskie drewno konstrukcyjne klejone w Śląskiem wiązary kratowe w Śląskiem 

 

Zapraszamy do kontaktu