Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24.pl | drewno konstrukcyjne klejone | Świętokrzyskie

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego ze świerku skandynawskiego – Świętokrzyskie

Drewno konstrukcyjne wykorzystywane do budowy domów o konstrukcji szkieletowej powinno być wysokiej jakości i spełniać określone normy. W ofercie naszej firmy dostępne jest skandynawskie drewno konstrukcyjne suszone i strugane, pochodzące tylko od sprawdzonych dostawców z certyfikatem CE. Postawiliśmy na świerk ze Skandynawii, ponieważ jest doskonały i poszukiwany surowiec a wykonane z niego elementy nośne bezpiecznie przenoszą wszelkie obciążenia.

 Oferowane do sprzedaży drewno konstrukcyjne C24 klasa wg. EN 338 przechodzi szereg testów, które potwierdzają jego parametry techniczne. Dzięki temu nasze produkty mogą być wykorzystywane do budowy domów, do wykonania konstrukcji ścian, stropów i dachu. Nasza firma posiada duże doświadczenie w obróbce i sprzedaży drewna, zatrudnieni pracownicy są specjalistami, dlatego takie procedury jak suszenie i struganie wykonują rzetelnie ze znajomości struktury i właściwości fizycznych materiału.   

Cena drewna konstrukcyjnego świętokrzyskieDo budowy konstrukcji szkieletowych tylko najwyższej jakości drewno świerkowe

  Zapewniamy sprzedaż drewna konstrukcyjnego ze świerku skandynawskiego, który poddajemy wysuszeniu i struganiu. Nasza oferta obejmuje fachowo przygotowany surowiec osiągający poziom wilgotności do 18% i doskonałe parametry wytrzymałościowe. Pochodzące ze Skandynawii drewno świerkowe posiada odpowiednią gęstość i wytrzymałość mechaniczną, poddawane dokładnemu struganiu osiąga odpowiednią gładkość.Taka obróbka zapewnia lepsze zabezpieczenie przed owadami, grzybami, pleśnią, mikroorganizmami.

  Stałe monitorowanie procesów technologicznych pozwala zachować elementom pożądany kształt i wymiary, bez dużych sęków i wypaczeń. Gładkie elementy konstrukcyjne wykazują lepszą odporność na ewentualny ogień, który tylko ślizgałby się po ich powierzchni. Sprzedawane Państwu drewno cechuje się odpowiednią twardością, jest proste, spójne, elementy konstrukcyjne utrzymują założony kształt i wymiary. Oferujemy materiał który wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami, dzięki czemu jest niepodatny na deformacje i spękania. Jest bardziej odporny chemicznie i może być wykorzystywany w budynkach, w których panuje niesprzyjający mikroklimat.

Drewno konstrukcyjne ze Skandynawii – Świętokrzyskie

  Posiadamy wysokiej jakości drewno konstrukcyjne świerkowe idealne do budowy domów. W naszym magazynie w województwie świętokrzyskim dostępne są różne wymiary elementów konstrukcyjnych o takich parametrach jak:

  • 45 x 70/ 95/120/145/170 /195/220/245
  • 60 x 80/9 /120/145/170/195/220/240.

  Ponadto mamy drewno KVH o długości 13m o wymiarach 140mm x 140mm. Dysponujemy własnym transportem, możemy Państwu zapewnić dowóz i rozładunek zamówionego materiału na budowie we wskazanym miejscu. Oferujemy docinanie drewna na wymiar, aby dopasować elementy konstrukcyjne do zapotrzebowania, pozwoli to Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeżeli będzie taka potrzeba połączymy elementy płytkami kolczastymi do wymaganej długości. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień, odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w przypadku powstania jakichkolwiek wątpliwości.

 

Zapraszamy do kontaktu