Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24 | drewno konstrukcyjne klejone | Szczecin

Najlepsza firma oferująca wysokiej jakości drewno

Zastanawiasz się, co powoduje, że nasza firma – która działa w tej branży – jest odpowiednim wyborem? Masz pewne dylematy? Zależy Ci na współpracy jedynie z kompetentnymi osobami? Sprawdź, dlaczego nam możesz na 100% zaufać!

Drewno konstrukcyjne klejone SzczecinDlaczego warto wybrać nasze materiały konstrukcyjne?

Co sprawia, że warto wybrać właśnie nas? Rzecz jasna obecnie nie brakuje konkurencji. To jednak właśnie nasz podmiot jest w stanie na 100% zaoferować Ci usługi naprawdę najwyższej możliwej jakości. Co nas cechuje? To między innymi bardzo duże doświadczenie. Nie chcemy jednak bazować tylko na tym, co do tej pory osiągnęliśmy. Zależy nam na skutecznym rozwoju i te plany są systematycznie wcielane w życie. Możemy pochwalić się zespołem naprawdę prawdziwych specjalistów. Kto u nas pracuje? Obsadzone są rozmaite stanowiska. Trzeba się na nich wykazywać różnymi umiejętnościami. Każdy jednak posiada odpowiednie kwalifikacje. To zaś powoduje, że nasza firma może oferować Klientom usługi jedynie najwyższej możliwej jakości. Chcielibyśmy do tego wszystkiego dodać, że posiadamy odpowiednie maszyny i akcesoria. Dlaczego o tym wspominamy? Nawet najwięksi eksperci od tej branży, bez posiadania porządnego sprzętu, nie są w stanie pokazać pełni swoich umiejętności. Posiadane przez nas maszyny przyczyniają się zaś do tego, że obróbka drewna jest wykonywana dokładnie, szybko i terminowo.

Uniwersalna oferta

Możemy Ci zaoferować bardzo dobrej jakości drewno świerkowe. Chcemy zauważyć, że współpracujemy z odpowiednimi dostawcami tego komponentu. Takimi, którzy posiadają stosowne certyfikaty CE. Potem materiały są poddawane procesowi suszenia. Tak długo, aż wilgotność osiągnie poziom około 18%. Dzięki temu drewno świerkowe posiada po swojej stronie odpowiednie właściwości. Jest bardzo uniwersalne. Wszak takie materiały z powodzeniem można zastosować przy okazji rozmaitych konstrukcji (chodzi nam chociażby o domy, dachy, ściany, stropy). Dlaczego jednak warto się zdecydować? Drewno tego typu jest wytrzymałe i elastyczne. Nie brakuje mu trwałości, odporności (chemicznej, na wilgoć, eksploatację itp.). Dodatkowo jest tutaj zdecydowanie mniej żywicy w porównaniu do innych elementów. Oferujemy drewno w rozmaitych gabarytach. To nie wszystko. Chcemy nadmienić, że w naszej ofercie jest też drewno KVH – o długości 13 m, a także o wymiarach 140 mm x 140 mm. Interesują Cię nieco inne gabaryty? Dla nas to żaden problem. Docinamy bowiem określone elementy konstrukcyjne. Poza tym możemy je łączyć, aby uzyskać optymalną długość. Pomagają nam w tym specjalne płytki kolczaste.

Gdzie znajduje się nasz magazyn?  

Asortyment jest przechowywany w magazynie znajdującym się w centralnej Polsce. Rzecz jasna drewno jest umieszczone w odpowiednich warunkach. Tak, by nie straciło swoich właściwości. Jesteśmy w stanie zrealizować usługi transportowe pod kątem rozmaitych województw. Dodatkowo sprawnie i szybko wykonamy rozładunek konkretnych materiałów konstrukcyjnych. Jesteśmy fachowcami, którzy dotrzymują terminów – możesz być tego pewny.

Zapraszamy do kontaktu