Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjnec24.pl | drewno na dom | Toruń

Co warto wiedzieć na temat naszej firmy?

Coraz więcej osób chce kupić bardzo dobrej jakości drewno. Masz podobnie? Szukasz bowiem odpowiedniego surowca? Nie brakuje ludzi, którzy chętnie rozpoczynają współpracę z naszą firmą, a potem są z tego faktu bardzo zadowoleni. Dlaczego? Poznaj najważniejsze kwestie związane z tym właśnie tematem!

cena drewna konstrukcyjnego ToruńNie brakuje nam doświadczenia

Co można z pewnością powiedzieć lub napisać na temat naszej firmy? Już od wielu lat działamy w tej konkretnej kategorii. Mamy zatem bardzo dużo wiedzy na ten temat, aczkolwiek ani myślimy nad tym poprzestawać. Interesuje nam bowiem systematyczny rozwój. Oferujemy dobrej jakości drewno, które jest nie tylko solidne, wytrzymałe, ale również uniwersalne. W swoim zespole mamy samych zespole mamy samych specjalistów w tej dziedzinie. Podchodzimy bardzo skrupulatnie do procesu rekrutacji. Mamy bowiem świadomość, że dobrze wyselekcjonowany zespół to gwarancja usług na najwyższym poziomie. A takie właśnie chcemy Ci zaoferować. Regularnie poszerzamy swoje kwalifikacje i nie zamykamy się na nowinki techniczne. Jesteśmy cały czas na bieżąco. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu. Nie tylko do obróbki sprzedawanego potem drewna. Mamy również pojazdy, które pozwalają nam szybko i bezpiecznie transportować takie właśnie elementy. Tam, gdzie zażyczą sobie tego nasi Klienci.

Jakie drewno oferujemy?

Chcemy każdego zapewnić, że u nas jakość sprzedawanego drewna jest na wysokim poziomie. Na początku takie surowce są przez nas nabywane. Jedynie od takich podmiotów, które są dokładnie zweryfikowane. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że te przedsiębiorstwa posiadają stosowne certyfikaty CE, co tylko potwierdza klasę konkretnego asortymentu. Potem poddajemy drewno konkretnym obróbkom. Zależy nam na tym, aby te elementy miały wilgotność na poziomie 18%. Dzięki temu takie drewno jest odporne na skurcze czy wypaczenia. Oferowany przez nas świerk skandynawski jest generalnie bardzo uniwersalny. Służy bowiem do wykonywania konstrukcji nie tylko całych budynków, ale też dachów, ścian, stropów. Świerk skandynawski nie tylko elegancko się prezentuje. Dodatkowo jest bardzo wytrzymały, elastyczny i odporny. To oczywiście przekłada się na całą konstrukcję zrealizowaną przy pomocy tego właśnie „składnika”.

Nasze usługi są profesjonalne i tanie

Klientom oferujemy drewno o różnych gabarytach. Na naszej stronie internetowej są wszystkie dostępne wymiary. To nie wszystko. Zapewniamy też indywidualne podejście do Klientów. Jesteśmy w stanie dociąć drzewo do takich wymiarów, które będą Ci najbardziej odpowiadały. Dla nas żadnego problemu nie stanowi też połączenie elementów specjalnymi płytkami kolczastymi – do wymaganej długości. Co jeszcze posiadamy? To drewno KVH o długości 13 m (wymiary 140 mm x 140 mm). Nasz magazyn jest zlokalizowany co prawda w centralnej Polsce, ale świadczymy usługi transportowe w rozmaite zakątki kraju. Kupiony asortyment oczywiście bez problemu rozładujemy w miejscu danej budowy itp. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług.

Drewno konstrukcyjne Toruń ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 145

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Toruń drewno konstrukcyjne klejone Toruń 

Zapraszamy do kontaktu