Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjnec24.pl | drewno konstrukcyjne | Trójmiasto

Dlaczego warto kupować drzewo właśnie od nas?

Nie brakuje obecnie firm, które działają w tej konkretnej branży. To jednak oczywiście nie oznacza, że można decydować się na podmioty pierwsze z brzegu. Każdemu powinno bowiem zależeć na tym, by wybrana firma spełniała wszystkie istotne standardy. Masz podobnie? W takim razie zdecyduj się na naszą pomoc!  

Cena drewna konstrukcyjnego TrójmiastoOdpowiedni personel i dobrze wyposażony park maszynowy

Jakie mamy najważniejsze zalety po swojej stronie? To między innymi duże doświadczenie. W końcu w tej branży działamy już od długiego okresu. Kiedy nasza firma była zakładana, nie spodziewaliśmy się, że uda nam się osiągnąć tak spory sukces. Determinacja, zaangażowanie i dostosowywanie się do potrzeb Klientów pozwoliły nam jednak na to. To rzecz jasna nie oznacza, że mamy zamiar spasować i „spijać śmietankę”. Wprost przeciwnie – naszym celem jest permanentny rozwój. Dlaczego jeszcze warto z nami współpracować? Posiadamy nie tylko duży staż na rynku, ale też bardzo dobre opinie ze strony Klientów. Nasz personel – na każdym możliwym szczeblu – jest odpowiednio wykwalifikowany. To natomiast powoduje, że możemy realizować swoje usługi zgodnie z najwyższymi standardami. Dodatkowo w naszej firmie jest odpowiednio wyposażony park maszynowy. Posiadamy na przykład maszyny, które służą do efektywnego suszenia i cięcia drewna (by uzyskać odpowiednie właściwości i wymiary). Nasza firma dysponuje też nowoczesną flotą pojazdów.

Sprzedajemy najwyższej jakości drewno

Naszym Klientom oferujemy materiały konstrukcyjne tylko najwyższej możliwej jakości. Co konkretnie? To świerk skandynawski. Na początku pozyskujemy surowiec od sprawdzonych dostawców. Czym jednak cechują się te firmy? To wiedza na temat tej branży, doświadczenie, pozytywne recenzje. Dodatkowo takie podmioty są w posiadaniu odpowiednich certyfikatów – CE. Są one zaś szczególnie istotne na terenie Unii Europejskiej. Drewno, w naszej firmie, jest poddawane suszeniu – do poziomu wilgotności mniej więcej 18%. Taki materiał konstrukcyjny jest gotowy do tego, by być wykorzystanym potem do rozmaitych zadań. Jakich? To na przykład realizowanie konstrukcji całych domów. Wiele osób kupuje od nas świerki skandynawskie właśnie w tym konkretnym celu. Dodatkowo oferujemy materiały na konstrukcje dachów, ścian i stropów. Czym cechują się takie elementy? Mają odpowiednią wytrzymałość, elastyczność i trwałość. Mogą być stosowane nawet w nie do końca korzystnym mikroklimacie. Pod tym względem wyraźnie dystansują inne drzewa… 

Fachowe usługi transportowe

Jesteś zainteresowany taką ofertą? Na stronie internetowej naszej firmy możesz znaleźć dostępne gabaryty tych materiałów konstrukcyjnych. Chcemy podkreślić, że jesteśmy pod tym kątem jednak bardzo elastyczni. W związku z tym możesz poprosić o krótsze albo dłuższe elementy. Wykonujemy bowiem docinanie albo łączenie elementów (za pomocą płytek kolczastych) do wskazanej długości. W swojej ofercie mamy także drewno KVH o długości 13 m (wymiary 140 mm x 140 mm). Chcemy zauważyć, że świadczymy profesjonalne usługi transportowe. Mamy co prawda magazyn zlokalizowany w centralnej Polsce, ale niestraszne są nam podróże po rozmaitych województwach. 

Drewno konstrukcyjne Trójmiasto ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 165

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Trójmiasto drewno konstrukcyjne klejone Trójmiasto 

Zapraszamy do kontaktu