Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24.pl | drewno konstrukcyjne | Warmińsko-Mazurskie

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego Warmińsko-Mazurskie

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego ze świerku skandynawskiego – Warmińsko-Mazurskie

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi firmy zajmujące się budową domów szkieletowych wykorzystują drewno konstrukcyjne suszone i strugane klasy C24. Norma EN 338 określa parametry wytrzymałości i sztywności drewna konstrukcyjnego iglastego dla wilgotności do 18%. Jesteśmy firmą zajmującą się obróbką drewna i sprzedajemy elementy konstrukcyjne z drewna świerkowego ze Skandynawii, które wyróżnia się wytrzymałością i elastycznością. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy posiadają doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy z drewnem, kontrolujemy proces suszenia i strugania, dzięki czemu oferujemy Państwu surowiec najwyższej jakości, który po wbudowaniu przetrwa przez setki lat.

Drewno konstrukcyjne warmińsko-mazurskieDrewno świerkowe strugane i suszone C24 – Warmińsko-Mazurskie

   Specjalizując się w pozyskiwaniu i obróbce drewna iglastego, możemy stwierdzić, że używanie do budowy domu tańszego drewna o nadmiernej wilgotności nie obniży kosztów budowy, przeciwnie znacznie je zwiększy. Drewno nieodpowiednio wysuszone posiada dużo mniejszą wytrzymałość na zginanie, dlatego nośność konstrukcji budynku ulegnie zmniejszeniu i dojdzie do jej uszkodzenia. Planując zakup drewna konstrukcyjnego należy zwrócić uwagę na poziom jego wilgotności, który nie może przekroczyć 18%.  

  Oferowane przez naszą firmę elementy konstrukcyjne produkowane są z surowca kupowanego tylko od sprawdzonych dostawców z certyfikatem CE, które po wysuszeniu spełnia wszystkie normy budowlane. Sprzedawane Państwu drewno konstrukcyjne posiada klasę C24 i jest idealnym materiałem do budowy domów o konstrukcji szkieletowej, do wykonania konstrukcji ścian, stropów i dachu. Wysuszony i strugany materiał jest gwarancją uzyskania przez elementy konstrukcyjne prawidłowego kształtu i wymiarów.

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego ze Skandynawii na dowolny wymiar

  Obecne wymogi budowlane sprawiły, że sprzedawane przez nas drewno jest niezastąpionym materiałem, ponieważ charakteryzuje się najwyższą jakością i stabilnością wymiarową. Oferowane przez nas surowce posiadają aktualne certyfikaty, które potwierdzają spełnianie koniecznych norm. W naszym magazynie w województwie warmińsko-mazurskim dostępne są różne wymiary skandynawskiego świerkowego drewna konstrukcyjnego C24 o grubości 45 mm i 60 mm.

  Posiadamy także drewno KVH o długości 13m o wymiarach 140mm x 140mm. Istnieje możliwość zamówienia drewna na dowolny wymiar, ponieważ docinamy elementy według zapotrzebowania lub łączymy elementy płytkami kolczastymi do wymaganej długości. Dysponujemy firmowym transportem i zapewnimy Państwu dowóz i rozładunek towaru we wskazanym miejscu.

Profesjonalna obsługa klienta

  W trosce o pełne zadowolenie naszych klientów, zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę przed i po sprzedaży. Doradzamy osobom indywidualnym, deweloperom, firmom handlowym i budowlanym przy wyborze odpowiedniego materiału. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź chcą zamówić drewno konstrukcyjne, prosimy skontaktować się z nami i zapytać o dostępność wybranych parametrów drewna.

 

 

Drewno konstrukcyjne Warmińsko-Mazurskie ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 134

Tagi : cena drewna konstrukcyjnego Warmińsko-Mazurskie drewno konstrukcyjne klejone w Warmińsko-Mazurskiem  wiązary kratowe w Warmińsko-Mazurskiem 

Zapraszamy do kontaktu