Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24.pl | drewno konstrukcyjne klejone | Warszawa

Nowoczesna firma sprzedająca drewno

Interesuje Cię porządna firma, która zajmuje się właśnie tym konkretnym zagadnieniem? Chcesz postawić na podmiot znany, sprawdzony oraz pod wieloma względami zweryfikowany? W takim razie zapraszamy do przeczytania kilku najważniejszych informacji na nasz temat.

drewno konstrukcyjne cennik WarszawaStaż na rynku

Czym się charakteryzujemy? Może warto rozpocząć od tego, że nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w tej konkretnej branży. Już od długiego okresu sprzedajemy drewno. Oczywiście, tylko najwyższej możliwej jakości. To przyczynia się do faktu, że opinie na nasz temat są naprawdę bardzo pozytywne. Chcielibyśmy każdego zapewnić, że w naszej firmie pracują jedynie sami specjaliści. To osoby, które zostały bardzo dokładnie oraz precyzyjnie wyselekcjonowane. Czym charakteryzuje się każdy zatrudniony u nas pracownik? Przede wszystkim posiada odpowiednie kwalifikacje do pracy na danym stanowisku. Dodatkowo nikomu nie brakuje zaangażowania do regularnego poprawiania swoich predyspozycji. Nasza firma to jednak nie tylko profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia, którzy mają dużo wiedzy na temat tej branży itp. Warto dodać, że korzystamy z bardzo nowoczesnego sprzętu. Posiadamy między innymi maszyny do suszenia lub cięcia drewna. Nie brakuje nam także pojazdów służących do realizowania transportu.

Jakie drewno jest dokładnie w ofercie?

Co jest sprzedawane przez nasz podmiot? To świerk skandynawski. Przed dopuszczeniem do sprzedaży ten materiał musi jednak przejść przez kilka etapów. Jakich? Na samym początku tego typu elementy są kupowane. Oczywiście, jedynie od takich dostawców, którzy zostali przez nas dokładnie sprawdzeni. Między innymi interesują nas certyfikaty CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej. Jest to o tyle ważne, że takie dokumenty potwierdzają jakość konkretnego asortymentu. Potem kupione przez nas materiały są suszone. Tak długo, aż poziom wilgotności osiąga około 18%. Dlaczego jest to natomiast tak istotne? Takie drewno – świerk skandynawski – jest bowiem bardzo odporne. Na przykład na skurcze lub wypaczenia. Co jeszcze charakteryzuje ten materiał? Wykazuje się dużą odpornością pod kątem kontaktu z wilgocią. Nie ma tutaj szkodliwych sęków skrzydlatych. Poza tym w drewnie świerkowym jest zdecydowanie mniej żywicy – w porównaniu do innych elementów z tej konkretnej grupy. Jest to także bardzo pożądana właściwość przez interesantów. Drewno świerkowe charakteryzuje się elastycznością, wytrzymałością oraz jest odporne na nie do końca korzystny mikroklimat. Nic więc dziwnego, że może być stosowane w rozmaitych sytuacjach. Kiedy konkretnie? Na przykład do realizowania konstrukcji domów, ścian, dachów lub stropów.

Magazyn w centralnej Polsce

Nasza firma posiada magazyn, który jest zlokalizowany w centralnej Polsce. Chcemy jednak od razu zauważyć, że usługi transportowe są realizowane po różnych miastach czy miasteczkach na terenie naszego kraju. Oferujemy szeroką paletę usług pod kątem dostępnych wymiarów drewna. Możemy też ewentualnie dociąć lub połączyć te elementy – przy pomocy specjalnych płytek kolczastych. Tak, aby uzyskać optymalną długość. Co jeszcze sprzedajemy? To również drewno typu KVH o długości 13 m i o wymiarach 140 mm x 140 mm.

 

Drewno konstrukcyjne Warszawa ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 121

Tagi : drewno konstrukcyjne cennik Warszawa drewno konstrukcyjne klejone Warszawa wiązary kratowe w Warszawie 

Zapraszamy do kontaktu