Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24.pl | C24 drewno konstrukcyjne | Wielkopolska

Drewno konstrukcyjne Wielkopolska

Jeżeli interesuje Cię zakup drewna konstrukcyjnego na budowę domu czy konstrukcji drewnianych, to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy wstanie dostarczyć każdą ilość drewna.

telefon : +48 695-944-306

adres e-mail: info@drewnokonstrukcyjnec24.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

   Drewno jest odnawialnym i jednym z najważniejszych surowców organicznych świata. Posiada dużą podatność na obróbkę mechaniczną, ma również wysoki współczynnik jakości wytrzymałościowej. Nieograniczone możliwości wykorzystania drewna konstrukcyjnego z drzew iglastych są znane i stosowane od wielu lat w branży budowlanej. Prostota formowania, łączenia, montażu a także duża odporność ogniowa spowodowały, że skandynawskie drewno świerkowe wysuszone i strugane stało się głównym surowcem do budowania domów o konstrukcji szkieletowej, do wykonania konstrukcji ścian, stropów i dachu.

  W ofercie naszej firmy znajduje się duża gama wymiarów drewna konstrukcyjnego o poziomie wytrzymałości C24 klasa wg. EN 338 i grubości 45 mm i 60 mm a także drewna KVH o długości 13m o wymiarach 140mm x 140mm. Oferujemy Państwu materiał, który spełnia wszystkie normy budowlane, jest odporny na wypaczenia i kurczenie. Doświadczenie naszych specjalistów ich pasja i zaangażowanie w pracę są widoczne nie tylko, w jakości sprzedawanych produktów, ale również w obsłudze klienta, opartej na doradztwie i zrozumieniu.  

Cena drewna konstrukcyjnego wielkopolskieDrewno konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego klasa wytrzymałości C24 – Wielkopolska

  Drewno świerkowe skandynawskie poddane suszeniu i struganiu staje się wysokiej jakości elementem konstrukcyjnym tak poszukiwanym do wbudowania w domach o konstrukcji szkieletowej. Uznanie zdobyło dzięki swoim właściwościom fizycznym, które zostały wykorzystane przy opracowaniu wysokich wymagań nowoczesnych konstrukcji drewnianych.

  Asortyment produkowany w naszej firmie, może być zamawiany na wymiar, oferujemy Państwo docinanie elementów zgodnie ze złożonym zapotrzebowaniem lub wykonamy połączenie elementów płytkami kolczastymi do wymaganej długości. Dbamy o zapewnienie swoim klientom kompleksowej usługi, dlatego dowozimy własnym transportem zamówiony materiał na budowę pod wskazany przez Państwa adres. Nasz magazyn, w którym dostępne jest drewno konstrukcyjne położony jest w Wielkopolsce.

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego ze świerku skandynawskiego C24

  Drewno konstrukcyjne strugane i suszone produkowane przez naszą firmę podlega stałemu nadzorowi przez naszych specjalistów, którzy dopuszczają do sprzedaży tylko materiał spełniający wszystkie normy. Surowiec pochodzi z lasów Skandynawii, które są zarządzane w sposób zrównoważony i wyróżnia się odpowiednią wytrzymałością, nie jest podatny na wypaczenia i kurczenie. Po obróbce suszenia i strugania wykonane z drewna świerkowego elementy konstrukcyjne utrzymują założony kształt i wymiary.

  Dzięki nowoczesnym procesom technologicznym zakupią Państwo drewno konstrukcyjne gotowe do użycia, docięte do pożądanych wymiarów. Sprzedawane przez nas produkty są odporne na grzyby, pleśń, owady, jaja, mikroorganizmy. Profesjonalnie wysuszone i strugane drewno uzyskuje gładką powierzchnię, która czyni elementy konstrukcyjne nie podatnymi na spękanie. Uzyskują one stabilność kształtu oraz niepodatność na deformacje. Zapraszamy Państwa do kontaktu, nasi pracownicy chętnie doradzą przy wyborze optymalnych parametrów materiału. Zapewniamy sprawną realizację zamówienia a także profesjonalną obsługę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu