Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjne24 | drewno konstrukcyjne | Zachniopomorskie

Sprzedaż drewna konstrukcyjnego zachodniopomorskie

Drewno iglaste ze Skandynawii cechuje się wysoką wytrzymałością, dlatego stało się doskonałym materiałem budowlanym do produkcji drewna konstrukcyjnego. Jego wyjątkowa gęstość połączona z odpowiednim procesem suszenia i strugania pozwala uzyskać idealny surowiec do budowy domu o konstrukcji szkieletowej. W naszej firmie zajmujemy się obróbką świerkowego drewna skandynawskiego, które po wbudowaniu utrzymuje założony kształt i wymiary.

   Kupujemy drewno tylko od sprawdzonych dostawców z certyfikatem CE, które po wysuszeniu osiąga poziom wilgotności do 18%, i jest wolne od owadów, grzybów, pleśni. Sprzedawany przez nas surowiec posiada poziom wytrzymałości C24 klasa wg. EN 338 spełnia wszystkie normy budowlane i jest chętnie wykorzystany do konstrukcji ścian, stropów i dachu. Zatrudniamy specjalistów, którzy służą Państwu profesjonalną pomocą i doradztwem przy wyborze produktów o konkretnych parametrach.

Cena drewna konstrukcyjnego ZachodniopomorskieSprzedaż drewna świerkowego ze Skandynawii – Zachodniopomorskie

  W ofercie naszej firmy znajdą Państwo drewno konstrukcyjne, które jest odporne na zginanie oraz deformację, wolne od dużych sęków skrzydlatych, dzięki czemu po wbudowaniu w konstrukcje będzie służyło przez wiele lat. Zakupiony u nas materiał nie jest podatny na spękanie, wypaczenia, posiada jednolitą strukturę i jest elastyczne. Świerk skandynawski jest odporny chemicznie, dlatego firmy budowlane wykorzystują go w obiektach gdzie jest niesprzyjający mikroklimat. W naszym magazynie położonym w województwie zachodniopomorskim posiadamy dużą ilość wymiarów elementów drewna konstrukcyjnego C24 o grubości 45 mm i 90 mm oraz KVH o długości 13m o wymiarach 140mm x 140mm. Dysponujemy własnym transportem, którym dowieziemy zamówiony towar oraz rozładujemy we wskazanym przez Państwa miejscu. Dodatkową usługą jest docinanie drewna na wymiar, jaki potrzebny jest do zastosowania lub połączymy elementy płytkami kolczastymi do wymaganej długości.

Wysokiej jakości drewno konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego strugane i suszone

  Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w sprowadzaniu drewna oraz jego obróbce i mamy świadomość, że tylko wysokiej jakości surowiec, z udokumentowanym źródłem pochodzenia, pozwala uzyskać finalny produkt spełniający wysokie wymogi norm budowlanych oraz oczekiwania klientów. Kupowane przez nas drewno świerkowe pochodzi z legalnych wycinek lasów skandynawskich i jest idealną bazą do dalszego przetworzenia.

  Suszenie drewna jest kluczowym etapem do dalszej produkcji elementów do budowy domów, proces ten pozwala nam osiągnąć drewno biologicznie martwe, nie ma, więc zagrożenia pojawieniem się zgnilizny. Nasza firma wytwarza drewno konstrukcyjne, które przechodzi również struganie, dzięki czemu jest gładkie i charakteryzuje się ognioodpornością.

  Wszystkie etapy przetwarzania surowca odbywają się pod kontrolą naszych specjalistów. Produkujemy certyfikowane drewno konstrukcyjne, co wymaga od nas stosowania wyznaczonych procedur podczas wszystkich etapów obróbki oraz weryfikacji uzyskanych właściwości wytrzymałościowych materiału. Jest to jedyny sposób, aby zagwarantować Państwu produkt spełniający oczekiwania. Oferujemy produkty w przystępnych cenach, dogodne terminy realizacji zamówień a także kompleksowe doradztwo przy wyborze konkretnych produktów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mail, odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące sprzedawanych przez nas materiałów.

Zapraszamy do kontaktu