Sprzedaż drewna do budowy domów drewnokonstrukcyjnec24.pl - drewno konstrukcyjne klejone Zielona Góra. Drewno konstrukcyjne cennik.

Najważniejsze zalety naszej firmy

Faktem jest, że nasza firma już od lat z powodzeniem działa w tej branży. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań, aby Klienci byli zadowoleni. Zwiększająca się liczba petentów dowodzi, że nam się ta sztuka udaje. Czym się dokładnie cechujemy? Jakie usługi są przez nas oferowane?  

Drewno konstrukcyjne klejone Zielona GóraSpore doświadczenie i nowoczesny park maszynowy

Wybór dobrej firmy, która pracuje z tak wymagającym materiałem, jakim jest bez wątpienia drewno konstrukcyjne, nie jest łatwy. Obecnie co prawda jest spora konkurencja, ale to jednak jednocześnie nie oznacza, że można zdecydować się na placówki pierwsze z brzegu. Dlaczego w tej materii dobrze jest postawić właśnie na nas? Warto zauważyć, że mamy w tej specjalizacji bardzo duże doświadczenie. Chcemy jednak regularnie iść do przodu, nie interesuje nas w ogóle stanie w miejscu – możemy o tym bez ogródek zapewnić wszystkich obecnych i potencjalnych Klientów. W naszej firmie pracują tylko prawdziwi fachowcy. Nie zatrudniamy członków rodziny, kolegów, koleżanek, którzy nie mają na ten temat zielonego pojęcia. Mamy świadomość, że odpowiedni zespół przyczynia się do tego, że usługi są po prostu oferowane na najwyższym możliwym poziomie. Posiadamy też odpowiednio wyposażony park maszynowy. Bez problemu obsługujemy narzędzia do cięcia, suszenia itp. Posiadamy też flotę pojazdów, które gwarantują szybko realizowany transport.  

Wyłącznie dobrej jakości materiały do nabycia

Nasi Klienci mogą zdecydować się na profesjonalny asortyment. Nabywamy drewno konstrukcyjne klejone jedynie od takich podmiotów, które zostały przez nas dokładnie sprawdzone i zweryfikowane. Bardzo ważne jest dla nas to, aby ci fachowcy posiadali po prostu certyfikaty CE. Co dzieje się dalej? Drzewo po przewiezieniu do naszego zakładu jest poddawane suszeniu. Chcemy, aby wilgotność wynosiła około 18%. Czym cechuje się oferowany świerk skandynawski? Między innymi bardzo dużą uniwersalnością. Wszak jest to materiał z powodzeniem stosowany na konstrukcje nie tylko całych domów, ale też dachów. Podobnie jest uwzględniając ściany i stropy. Świerk skandynawski ze względu na swoje właściwości fizyczne jest odporny na skurcze, wypaczenia i nie do końca korzystny mikroklimat (odpowiada za to wytrzymałość chemiczna). Czym jeszcze cechuje się ten właśnie komponent? Świerk skandynawski charakteryzuje się dużą elastycznością i trwałością. Poza tym posiada relatywnie mało żywicy, która nie wydostaje się z elementów zmontowanych w danej konstrukcji.

Co jeszcze nas cechuje?

Oferujemy, wszystkim zainteresowanym osobom, drewno konstrukcyjne w różnych wymiarach. Mamy też asortyment typu KVH – o długości 13 m oraz o wymiarach dokładnie 140 mm x 140 mm. Jeśli kubatura nie jest dla Ciebie optymalna, to możemy dociąć drewno konstrukcyjne klejone w Zielonej Górze albo ewentualnie połączyć elementy (przy pomocy płytek kolczastych) do wymaganej długości. Nasz magazyn jest w tym momencie zlokalizowany w centralnej Polsce. Transport świadczymy jednak po całym kraju. Możemy oczywiście rozładować zakupione drewno konstrukcyjne w wybranej przez Ciebie lokalizacji, między innymi w Zielonej Górze.

 

Drewno konstrukcyjne Zielona Góra ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 127

Zapraszamy do kontaktu